2011 Çocuk Giyim için Moda Trendleri

 2011 Çocuk Giyim için Moda Trendleri

2010 moda için ilginç bir yıl olmuştur. Bu yıl basın pahalı tasarımcı çocuk giysileri giyen ünlü bebek Suri Cruise eleştirdi. Bu yıl tasarımcı markalar aktif çocuklar için giysi üretmeye başladı-pahalı çocuk giyim için bir pazar gibi görünüyor. Bu yıl, hem çocukların hem de yetişkinlerin, japon ve Kore modası ile birlikte modanın potansiyellerini keşfettiği ve çocuğun giyim ve yetişkin giyim moda trendlerinin ön saflarında yer aldığı yıl. Ve yıl daha bitmedi bile!

Peki insanlar 2011 yılı için ne bekleyebilir? Söylemek için çok erken değil: sonuçta, tasarımcılar ve giyim şirketleri erken giyim hatları serbest. Ducci ve Ouef Eco gibi daha az bilinen markalar seviyor zaten onların 2011 tasarımları göstermiştir, diğerleri arasında. Ne belirgin eğilimleri bu erken çocuk giyim bültenleri görülebilir?

Belki de 2011 yılı için dalgalanma için en önemli eğilim çocuk giyim için pratik lüks veya zerafet temasıdır. Yine, bu muhtemelen “Suri Cruise etkisi” kaynaklanan bir eğilim, çocuklar tasarımcı giysileri giymek istiyorum ve ebeveynler tasarım markaları çocuklarını giyinmek istiyorum. Ancak, giyim şirketleri onun tasarımcı-lüks ziynet rağmen çocuklar için uygun bir şey için gunning vardır. Bu tasarımcı çocuk giyim öğeleri rahat olacak ve yürümeye başlayan ve pre-teen seti için uygun olmayan stilleri uzak yönlendirmek olacaktır.

Tabii ki, bu “pratik lüks” pratik fiyatlı olmasını beklemeyin.

Eko-bilinçli tema da 2011 yılında öne çıkacak, çocuğun giyim sektöründe yetişkin pist yolunda yudumlarken. Bambu, organik pamuk ve diğer benzer kumaşlar gibi son derece sürdürülebilir malzemelerden yapılmış çocuk giyim parçaları bekleyin. Kısacası: anlamsız çıktı, çevresel eğilimler içinde.

Moda uzmanları zaten yıl ilan 2011 yıl olarak 80s rocker bakmak döner. Bu etkiyi çocuk giyim belirgin hale gelmesini bekleyin-ya da en azından genç ve öncesi giyim. Birçok 80s popüler yapılan hoşnutsuz, karışık ve eşleşen stilleri göreceksiniz rağmen, çocuk giyim deri ve 80s rock son derece cinselleştirilmiş bir görünüm dahil beklemeyin.

Bu nedenle, Japon esintili çocuk giyim 2011 yılında daha büyük bir hit olacak. Bu moda estetiği, 80’lerin moda giysive aksesuarları nın uymaması gereken ama yine de birlikte iyi giden, viktorya dönemine ait olgun elbiseler, egzotik Lolita tarzı elbiselerin masum ve çocuk suisini (ve bu nedenle güvenli ama sevimli) yaptığı konsepte bağlıdır.

Kız modası için, akan kumaşlar ile elbiseler bekliyoruz. Avustralya ve İngiltere gibi ülkelerde daha belirgin olan bu eğilim, çocuk giyim-bir çok kadın moda için gösteren et mevcut trendi ağlamak dahil olması muhtemeldir. Ne 2011 yılında çocuk giyim beklemek değil: kadife. Birçok moda gazetecileri zaten bazı gelecek yıl için en büyük tasarımları önemli bir malzeme olarak kadife görüyor-ama bu malzeme çocuğun giyim sahne girecek olası değildir.

Bu yıl 2011 hala birkaç ay uzakta-her şey çocuk giyim dünyasında olabilir söylemeye gerek yok.

Loading spinner
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın