5 Sebep Kadınlar Love Romance Filmler

 5 Sebep Kadınlar Love Romance Filmler

Sinemanın başlangıcından bu yana, romantik filmler de sevilmiştir – ağırlıklı olarak kadınlar tarafından. Bugün, yeni bir romantik komedi ya da drama tiyatrovurur, bir bayanlar gece toplama için mükemmel bir bahane. Birçok erkek (ve hatta birkaç kadın) bu film bu tür kadınlar çekiyor hakkında ne olduğunu merak var. İşte kadınların aşk filmleri aşk 5 nedeni vardır.

Kadınlar duygularıyla temasa geçmeye bayılırlar.

Kadınlar duygusal varlıklardır ve sadece duygularını gösteren bir sorun yok ama pek çoğu bu duyguların içinden çekilmesinden çekinmezler. Bazen sadece doyurucu bir kahkaha ya da başkalarının ebb ve sevgi bulma, aşık düşen ve aşk kaybetme akışı ile gitmek izlerken gözyaşları akışına izin iyi hissettiriyor.

Kadınlar Romantizm Okumak Yerine İzlemeyi Tercih Ediyor

Tamam, bu yüzden bu tüm kadınlar için doğru değildir (ama ne ifade?). Ancak, çoğu kadının günlük yaşamlarını tüketen meşguliyet ile, birçok aşk romanları okuma romantik film izlemeyi tercih. Daha az zaman alıcı, eşit derecede eğlenceli -ya da daha çok bazı için- ve eşit duygu teşvik.

Kadınlar Erkekler de İpucu Için Romantik Filmler Kullanarak Love

Kadınlar hayatlarında erkeklere ilişkilerinde ne yapıp ne yapmaması gerektiği konusunda ipuçları vermek için romantik filmler izlemeyi severler. Bazı kadınlar not alırken ya da erkeklerle birlikte film lerini tek başlarına izleyecek ve ona not lar çektirecek. Evet, bir kadın bir erkeğin kavgadan sonra onu kovalamasını, yatak odasının penceresinin altından ona serenat etmesini ve tabii ki, Tom Cruise’un klasik “Sen beni tamamla” klasiği olan tatlı sinematik çizgileri kulağına fısıldamasını ister.

Kadınlar Karakterler veya Arsa ile ilgilidir

Bazı romantik filmler sadece düz sappy -ve kadınlar da bu aşk olabilir- ama bazı kadınlar daha gerçekçi filmler seviyorum, onlar acı ile ilgili olanlar. Tipik olarak, kayıp aşk ve genç aşk hikayeleri kadınlarda duyguları kıvılcım ve eski anılar getirmek ama kadınlar film onları hissediyorum ve hatta anılar zevk yaptı şekilde takdir edebilirsiniz.

Kadınlar Karakterler Olmak Ve Arsa Yaşamak İstiyor

Çoğu kadının aşk filmlerini sevmesinin bir numaralı nedeni nedir? Fantezi, tabii ki! Mutlu son her kadının istediği ve çok azının gerçek hayatta yaşamasını istediği şeydir. Bu 90 dakika boyunca gerçek hayat ilişkilerinin gerçekliğinden güzel bir kaçış!

Loading spinner
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın