Bir Tarihte Görülecek Beş Güncel Film

 Bir Tarihte Görülecek Beş Güncel Film

Bir tarihte dışarı çıkmak diğerlerinden biraz daha kolaydır, bu yüzden biraz ekstra yardıma ihtiyaç kategorisine girerseniz, sinemaya gitmek size daha sonra konuşacak bir şey vermek için oldukça yaygın bir seçimdir. Yerel sinemada sunulan mevcut filmler bir süre içinde yapılmış en iyi bazıları olduğu için de şanslı olmak olur.

Şimdi, bu oldukça cesur bir ifade, ama film endüstrisinin son birkaç on yıl içinde nasıl değiştiğini göz önüne alırsak, aslında mevcut filmlerin sunum açısından genel olarak daha iyi olduğuna dair güçlü bir argüman ortaya atabilirsiniz. Senaryo açısından, şimdi gerçek bir tartışma arıyorsun.

Randevuna geri dönelim. Yani, randevunuz için film izlemek için seçenekleriniz var. Eğer gerçekten bir sıçrama yapmaya çalışır kişi tür iseniz, bir film izlerken tam yemek, hizmet ve hatta katil bira sunan yerel bir sinema bira bira birgiralıyor olabilir. Akşam yemeğini ve film tarihini başka bir seviyeye taşıyor.

Film söz konusu olduğunda, her ikinizin de gerçekten hoşlanacağınız bir film seçmek istersiniz. Kimse kötü bir filme para harcamak istemez, daha sonra onu parçalamak eğlenceli olsa bile. Yani, randevun hakkında biraz bilgin olması çok önemli. Harekete geçtiler mi? Macera? Romantizm? Komedi? Tercih edilen bir film türü gibi basit bir detay bile gerçekten aşağı şeyler daraltın yardımcı olabilir. Ama bunu listeyi kontrol etmek için bir şey olarak düşünmeyin. Randevunuzu biraz daha tanımak için harika bir yol olarak kullanın.

Hala tarih film tercihleri bir okuma almak bazı gerçek sorun yaşıyorsanız, burada bir tarih gece için oldukça iyi bahisler beş güncel filmler şunlardır:

Karınca Adam ve Wasp – Bu film diğer göre takip zaman çizelgesi tamamen dayalı bazı ciddi vızıltı kadar karıştırdı Avengers filmler ve Marvel Universe kahramanının yeri.

Otel Transilvanya 3 – Bir çocuk filmi bir tarih filmi için garip bir seçim olabilir bulabilirsiniz, ama aynı zamanda eğlenmek için bir isteklilik gösterir. Bu franchise içine bile birkaç film, bu eylem ve zıtlıkların genel tema çekmek takip etmek zor değil. Ayrıca, seslendirme, Hollywood’un yetenekli kim olduğunu.

Anne Mia! İşte Yine Başlıyoruz – Over-the-top müzikal numaraları ilk filmden ABBA müzik ayarlanmış yeterli değilse, devamı çok daha fazla vaat ediyor, çağlar için bir başlangıç hikayesi de dahil olmak üzere.

Jurassic Dünya: Düşmüş Krallık – İlk bir yüzyıl sonra çeyrek yüzyıl Jurassic Parkı film piyasaya sürüldü, bu tarih öncesi yaratıklar ve doğanın her zaman kazanır anlamak için insanlığın yetersizliği hakkında anlatmak için hikaye bol olduğunu düşünmek şaşırtıcı.

Christopher Robin – Çocukça şeyleri bir kenara bırakıp büyüdüğümüzde ne olur? Bu asla sormadığımız bir soru çünkü bu soruya çok kapıldık. Neyse ki, eski dostun Winnie the Pooh hatırlamana yardım etmek için elinizin altında. Bu kesinlikle izlemek için biridir.

Yerel sinemanızda sunulan mevcut filmlerde bazı çeşitlilik olduğunu bilmek güzel. Ayrıca, hatta bir sinema bira ile serin bir deneyim için bir seçenek olabilir bilmek güzel. Yine de, sadece bir tarih olduğunu unutmayın, bu yüzden sakin ve sakin olun, ve bu kadar çok çalışmayın.

Loading spinner
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın