Çanta ve Moda – Bilmeniz Gerekenler

 Çanta ve Moda – Bilmeniz Gerekenler

Moda her zaman giydiğiniz kıyafetlerle ilgili değildir; seçtiğiniz aksesuarlar la da ilgilidir. Çanta bugün kadınlar için en moda aksesuarları biridir, güneş gözlüğü yanında sadece. Taşıdığınız çantanın türünü ve onları taşıma şeklinin dünyaya kişiliğiniz hakkında çok şey anlattığını bilmek sizi şaşırtacak.

Farklı amaçlar için farklı çantalar

Gone gün tüm durumlar için bir çanta için kullanılır. Eğer bugünün moda trendleri yetişmek istiyorsanız, bu son derece 4-5 çanta etrafında yatırım önerilir. Bunlardan biri klasik ve pahalı bir (zarif bir İtalyan deri çanta harika bir seçimdir!) olduğundan emin olun. Çantaların geri kalanı yerel pazarlarda ve alışveriş merkezlerinde bulabileceğiniz renkli ve uygun fiyatlı çantalar olabilir.

Klasik çantanızı sadece özel günler veya toplantılar için rezerve edin, böylece ona iyi bakabilirsiniz. Ayrıca, giysilerinizi aynı veya zıt gölge de çanta ile aynı olduğunda, etkileyici bir moda deyimi oluşturabilirsiniz. Gerçekten şık bir kadın ne çok büyük ne de çok küçük şık bir çanta taşıyan biridir.

Diyorlar ki. kadın çantası bir hazine adası! Bu nedenle, bir çanta satın aldığınızda, ihtiyacınız olan bir şey taşımak için yeterince büyük olduğundan emin olmalısınız (cüzdan, cep telefonu, kulaklık, kırtasiye, makyaj öğeleri, dokular, vb) ama aynı zamanda kolayca taşıyabilirsiniz yeterince kompakt. Çantanızı %100 güvenle şık bir şekilde taşımaşekliniz, çantanızın gerçek tasarımından başka bir şey dir.

Sen nasıl bir insansın?

Eğer çantanızı taşıyıp ofise koşturunkişiliğiniz üzerinde bir anlam ifade etmediğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Kathlyn Hendricks, Ph.D., ünlü bir yazar, nasıl o onun çanta taşıyan şekilde bir kişi hakkında çok şey öğrenebilirsiniz hakkında konuşuyor. Çalışmanızın kısa bir özeti aşağıdadır:

  • Çantanızı bir omzunuzun üzerinde taşıdığınızda ancak çantayı sıkıca tutuncağınızda, bu özgürlüğünüz konusunda oldukça ciddi olduğunuz anlamına gelir.

  • Çantanızı bir omzunuzun üzerinde taşıdığınızda ancak çantanın vücudunuzun yan tarafında serbestçe hareket etmesine izin verdiğinde, bu çok pratik ve işlevsel bir insan olduğunuz anlamına gelir.

  • Eğer vücudunuzun önünde asılı çanta ile vücudunuzun genelinde çanta giymek, utangaç ve savunma anlamına gelir.

  • Eğer vücudunuzun arka asılı çanta ile vücudunuzun üzerinde çanta giymek, çok bağımsız ve özgür ruhlu olduğu anlamına gelir.

  • Çantanızı dirseğinizin kıvrımında taşıdığınızda, durumunuzu ve konumununuzu başkalarına göstermeyi sevdiğiniz anlamına gelir.

  • Çantanı çantanı çantan gibi elinde tuttuğunda, bu kariyer odaklı bir kadın olduğun anlamına gelir.

Sonuç

Çantanızın kişiliğiniz hakkında bu kadar çok şey anlattığını bilmek sizi şaşırtmadı mı? Şimdi bu basit ama güçlü moda aksesuarları ciddiye almak ve nereye giderseniz gidin moda anlamda sızmak böylece düzgün bir şekilde seçmek zamanı.

Loading spinner
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın