Coachella 2018’den Moda İlhamları

 Coachella 2018’den Moda İlhamları

Her yıl, Coachella konsermoda çevresinde böyle büyük bir şey. Ve şimdi, Coachella 2018’in sıcaklığı ABD’yi saran bir hava. Sıcak hava ve katılan ünlülerin sıcak kıyafetleri, müzik gösterisi başlamadan önce bile kalplerimizi yakıyor! Her zaman olduğu gibi, Biz Beyonce tarafından keyfini harika müzik kadar Coachella moda trendsetter görünüyor görmek için bekliyoruz. Coachella 2018’den aldığımız moda fikirleri aslında önümüzdeki yaz için en popüler stilleri bir aydınlanma olarak hizmet vermektedir. Ama konsere katılanların çok cesur kıyafetlerinden bazıları günlük hayatımızda pek pratik değil. Yani bu yazı size kolayca deneyebilirsiniz en uygun öneriler vererek amaçlamaktadır.

1. Bir sütyen dışarı giyen zaten yeni bir şey değil, ama serin bir uzun yarı etek (dantel veya düzensiz kesim tercih edilir) ile bir see-through dantel sütyen eşleştirme. Coachella mevcut anda, büyük fotoğraflar bize ne kadar göz alıcı ve şık bu kolokasyon olduğunu göstermiştir. Bu fikir, 2018 yazında sokak stilinizi gerçekten dikkat çekici kılıyor.

2. Taze fırfırlı etek seti son yıllarda pek çok fashionistas tarafından sıcak yaz bir tavsiye uyum. Bazı oldukça renkli ve özel çiçek baskı için gidin çok daha şık görünmesini sağlar. Ne zaman serin güneş gözlüğü bir çift giymek, bu görünüm parlayan gün için doğmuş gibi görünüyor.

3. Püskül tarzı klasik, retro ve yaz moda daire ölümsüz olması muhtemeldir. Ama çok fazla ters tepki getirecek, bu yüzden bir ünlü Coachella geldi 2018 sadece görsel olarak akıllı bir dekorasyon etek, son kısmında geçerlidir. Ve püskül tüm kıyafet için tatlı bir lezzet yaratır.

4. Coachella 2018’in moda bayanlarından biri, beyaz gömlek ve siyah kot şortun işbirliği konusunda yine ona katılan görünüşüyle iltifat etmeye teşvik ediyor. O özel ama aynı zamanda özlü bir şey giyiyor. O şort ve üst gömlek için düzensiz bir kesim için bir katlanır tasarım benimsiyor. Ayrıca, o kovboy çizmeleri ile kıyafet çiftleri, bu tam konser bakmak!

5. Rahat bir geniş bacak düz dokuzuncu pantolon ve fırfırlı üst taze ve zarif bir stil oluşturmak. Bu görünüm seni bütün yaz boyunca şık kalacak. Ama sadece pantolon için nefes hafif kumaş almak için hatırlıyorum, aksi takdirde, çok yüksek sıcaklık zevk olmaz.

Loading spinner
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın