Drano Gebelik Testi – Myth Behind Truth

 Drano Gebelik Testi – Myth Behind Truth

Hamile yken insanlar bir erkek ya da kız taşıyan olup olmadığını nasıl söyleyebilirim hikayeleri ve hikayeleri ile ahşap çıkmak gibi görünüyor. Hamilelik le ilgili bu inanılmaz mitlerden bazılarını duymak bazen inanılmaz olabilir. Ama, en tuhaf yöntem hiç şüphesiz, Drano gebelik testi. Bu seferki yıllardır devriye geziyor.

Drano cinsiyet testiarkasındaki hikaye birlikte drano drenaj temizleyici ve gebe bir kadından gebelik 4 ay boyunca idrar karıştırarak herhangi bir bebeğin cinsiyetini belirleyebilirsiniz. Bu daha yakından bir göz atalım ve bu efsanenin arkasındaki gerçeği keşfetmek, ben hepimiz zaten iyi bir fikir olduğunu düşünüyorum rağmen!

Öncelikle … Ben bu yöntemi denemek için kimseye tavsiye yok. Kenara bebeğinizin cinsiyetini belirleme tamamen sahte bir yöntem olması, aynı zamanda herkes için oldukça tehlikeli olabilir toksik dumanüretebilir, bir bebek taşıyan bir kadın dursun. Sağduyu bu denenmelidir ve umarım bu makalenin bu dinlenmeye yardımcı olacaktır bir şey değildir söylemek gerekir.

Drano Gebelik Testi Tarifi

Drano/draino testini gerçekleştirmek için elinizde aşağıdaki malzemeler eve sahip olduğunuz söylenir:

Kristal Drano – 2 yemek kaşığı

Daha sonra atabileceğin bir cam litre kavanoz.

Sabah saatlerinde verilen idrar 3 ons

Dışarı her şeyi alın ve litre kavanoz un içine drano 2 yemek kaşığı koyun. Sonra, idrar ekleyin ve geri durun. Görünüşe göre dumanlar berbat! Her şeyin birbirine karışması için zaman verin.

Şimdi, her şey birbirine karıştığında hangi renge dönüştüğüne bir göz atabilirsiniz. İşte cinsiyetin ne olduğunu belirleyecek dedikleri renkler.

Kahverengi, siyah veya koyu mavi ise… O bir çocuk.

Açık, yeşil veya açık mavi ise… O bir kız.

Testi bitirdikten sonra karışımı hemen imha nız gerekir. Sadece nasıl koktuğunu hayal edebiliyorum bu yana muhtemelen gerçekten iyi bir fikir!

Bu testin doğruluğunu destekleyen hiçbir anekdot kanıt yoktur. Bu hamilelik efsanesi hakkında komik şey gerçeği renkleri hikaye anlatan her kişi ile değiştirmek olmasıdır.

Peki, drano gebelik testi hakkında gerçek nedir? Bu işe yaramazsa ve denemek için tehlikeli olabilir. Eğer bir bebek erkek ya da kız taşıyan olup olmadığını belirlemeye yardımcı olmak için bir ultrason ile daha iyidir. Bu sadece kalıcı olarak toprağa verilmesi gereken bir efsanedir.

Tüm Hakları Saklıdır. Yeniden Yazdırma Hakları: Tüm bağlantıları etkin bıraktığınız ve makaleyi hiçbir şekilde deyemedikçe bu makaleyi yeniden yazdırabilirsiniz.

Loading spinner
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın