Erkek Tiffany Gümüş Yeni Moda

 Erkek Tiffany Gümüş Yeni Moda

Giysiler tüketicilere moda nın tadına varan tek ürün değildir. Moda olmak popüler ve hakim bir görgü olur hemen hemen her şey için belirtilebilir. Giysi yanında, moda takı, saç kesimi, çanta ve hatta bazı aksesuarlar ile ilgili olabilir. Takı moda değerli metaller gibi çeşitli olabilir. Sık sık moda trendi yapan belirli bir marka Tiffany’s Silver takı olduğunu.

Takı moda bu markanın popülaritesi 1837 yılına kadar uzanır. Charles Lewis Tiffany ve Teddy Young Tiffany and Co, New York merkezli bir Amerikan çokuluslu mücevher ve gümüş şirket kurdu. Şirket değerli metallerin farklı türde yapılan benzersiz tasarımları için popüler. Tiffany’s Elsa P. gibi tasarımcılar bilezik, broş, saatler, yüzük, kolye ve diğer birçok başyapıtları da dahil olmak üzere Tiffany Gümüş takı benzersiz parçalar yapar.

Tiffany kuyumcu mağaza Tiffany’s Audrey Hepburn ve Beyler Tercih Blondes Marilyn Monroe oynadığı oynadığı breakfast at Tiffany’s de dahil olmak üzere farklı filmlerde özellikli beri dünya çapında ünlüdür.

Yüzükler, bilezikler ve kolyeler çok moda ve çok sonra aranan haline gelmiştir. Ayrıca moda ve takı çok daha excentric adet bu dil, ya da burun takı giyilen barbell gibi vücuda giyilen vardır. Diğer bazı öğeler göbek çubuğu, fiş veya ekler içerir. Bu takıçoğu tiffany’s marka var kalite için kabul edilmektedir.

Giderek, erkekler takı parçaları ile kendilerini ifade vardır. Örneğin kulak piercing artık erkekler için tabu olarak kabul edilir. Takı güzel bir parça giyen karakter ekler. Bazen, takı ile güzellik gösteren erkekler onlar tanımlamak için belirli bir gruptan bir eğilim için düşündürücü; örneğin punk müzik sanatçıları genellikle bazen vücudun farklı yerlerinde takı birçok farklı türde giyerek tanınır. Onlar için, bir yandan teklik sağlayan bir ifade biçimi haline gelir ken, aynı zamanda onları sanatçı olarak tanımlar.

Tiffany’s gümüş takı şirketin itibarı nedeniyle dünyanın en tanınabilir vardır. Kuruluşundan bu yana, sağladığı öğeler için kalite üzerinde vurgulayarak popülerlik kazanmıştır. Satın alındığında takı en yerleştirilir ünlü Tiffany mavi kutu hemen ürünlerinin çoğu için dünya çapında tanınabilir hale gelmiştir. bir mücevher parçası böyle bir mavi kutu içine konulduğunda, insanların kutuyu gördükten sonra ne içinde yüksek değer ve kaliteli olması gerektiğini düşünmek ilk şey.

Loading spinner
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın