Finansal Astrolojiyi Kullanarak Pazarda İyi Performans

 Finansal Astrolojiyi Kullanarak Pazarda İyi Performans

Dünyada çok başarılı olan birçok tüccar finansal astrolojiden yararlanıyor ve piyasa içinde büyük bir performans elde edebiliyoruz. Ancak, çoğu tüccarlar ticaret astroloji uygulaması hakkında bilgi oldukça şüpheci.

Çoğu neden bu kadar şüpheli olduğunu anlamak kolaydır. Önemli olan genellikle astrolojisadece söz tarafından uyarılmış olan yanlış anlamalar olduğunu. Eğer düşünürsen, akla gelen tek şey falcılık ve tüm psişik fenomen. Çoğu insan burç ve okuma zodyak ile ilişkilendirmek. Ancak, finansal astroloji nin yanlış anlamalarla hiçbir ilgisi yoktur. Burada falcılık yok. Ancak, zodyak teğet bağlantı dayalı bilgi vardır.

Nasıl çalışır?

Finansal astroloji, piyasalar içinde her türlü ekonomik politikanın, döviz manipülasyonlarının, hareketlerinin ve kurumsal eylemlerin tüm karmaşık işleyişini anlamamıza yardımcı olur. Finansal astrolojinin sağladığı pek çok içgörü vardır. Onlar tüm kişisel ticaret disiplinli ve pragmatik yollarla uygulanabilir.

Süreç çok basit bir süreçtir. Trader piyasalar içinde hareketleri ve döngüleri arasında var olan farklı korelasyonlar arar. Bunlar bulunduğunda, tekrarlar zaman işlemleri için kullanılabilecek bir araç olarak kullanılır.

Genellikle, yıldızlar ve pazarlar her ikisi de incelenir. Gezegenin hizalamalarının farklı etkilerini test etmek için çeşitli eğilimlere dikkat etmek ve tüm tarihsel fiyat kalıpları verilerine bakmak önemlidir.

Düzenli döngüler

Genellikle, gezegenler oldukça düzenli bir ritim içinde hareket. Ancak, güneş sistemi boyunca hareket çeşitli hızlarda alır. Harmonik olan etkileşimler, yıllık ilişkiler ve dürtülerin sonsuzluklarını yaratabilir.

Gezegenlerin dinamiği çok karmaşıktır ve tahmin edilebilir aralıklarla tekrarlanırlar. Bunlar piyasalardaki en düşük ve yüksek artışlarla örtüştünce, trendlerde ki değişimler, piyasa hareketleri ve gelecekteki fiyatlardaki değişiklikleri tahmin etmek için kullanılabilir.

Gezegen, ay ve güneş ile bazı etkileşimler bazen eğilimleri çok şaşırtıcı bir ters ile piyasa içinde büyük düşük ve yüksek karşılık gelebilir. Hisse senedi ticareti stratejisi ampirik doğrulama ve geri test kullanır. Stratejide piyasa hareketleri ve gezegen döngüleri arasındaki yazışmalar kullanılmaktadır. Bu başarı bir sürü kullandıktan sonra gerçekleştirilmiştir gibi çalışmak gibi görünüyor.

Tutulması

Piyasanın davranışını etkileyen pek çok astrolojik olay vardır, ama en büyüklerinden biri güneş tutulmasıdır. Genellikle, bir yıl boyunca, tüm bazı yerlerde görünür olmasa bile yaklaşık iki tutulmaları olabilir. Tutulmalar farklı zamanlarda gökyüzünde bir görünüm yapabilirsiniz. Sahip oldukları etki, tüm dünyadaki piyasaları yönlendirebilen hareketli duygular içinde iyi gözlemlenebilir. Bir tutulma hemen önce gerçekleşecek olaylar çok dikkat çekmek için bağlı, ama kötü ve çok hayal kırıklığı olabilir sonuçları ile çalışmak.

Loading spinner
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın