Gıda Grubuna Göre Scarsdale Diyet Porsiyon Boyutları

 Gıda Grubuna Göre Scarsdale Diyet Porsiyon Boyutları

Diyet Scarsdale diyet porsiyon boyutları hakkında bazı yanlış anlama olmuştur. Bazı hiçbir diyet porsiyon boyutları olduğuna inanmak için yol olmuştur ve istediğiniz kadar yemek için ücretsizdir. Scarsdale diyetler açlık tatmin olana kadar yemek prensibi üzerine kurulmuştur (ya da başka bir deyişle tam) ve sonra yemeyi bırakın. Dolana kadar yememelisin. Burada karışıklık Scarsdale diyet porsiyonları ve boyutları ile başlar.

Bazı insanlar ifade almak “istediğiniz kadar yemek” hiçbir Scarsdale porsiyonlar olduğu anlamına gelir, ancak bu doğru değildir.

Amacıyla millet ne kadar yiyebilirsiniz bilmek yardımcı olmak için, burada Scarsdale diyet porsiyon boyutları bir listesi; gıda gruplarına ayrılmıştır; izlemeniz için bir porsiyon boyutu karşılaştırması ile. Umarım bu diyet sırasında maksimum kilo kaybı isteyenler rehberlik edecektir.

Karbonhidrat Gıda Grubu için Scarsdale Porsiyon Boyutları

Diyet karbonhidrat grubunun ana bileşeni protein ekmektir. Burada servis ince bir dilimdir. Amaç, 4 gramdan büyük ve 12 gramdan az karbonhidrat içeren bir protein ekmeği tüketmektir.

Gerçekten ölçmek için gereken karbonhidrat gıda grubu için başka Scarsdale porsiyonlar vardır.

Et Gıda Grubu için Scarsdale Diyetler Porsiyon Boyutları

Et gıda grubu ölçecek bu diyet porsiyon boyutları dikkat çok alır. Et bir protein ve Scarsdale diyet protein yüksek olduğundan size yemek bir çok et yiyor olacak.

Et gıda grubu için porsiyon ve boyutları ölçerken kullanmak için iyi bir kural avuç içi büyüklüğünde et bir porsiyon olmasıdır. Bu kabaca et gıda grubu için gerekli Scarsdale porsiyonlar ve boyutları verecektir.

Meyve ve Sebze Gıda Grubu için Scarsdale Diyet Porsiyonlar

Sebze gıda grubu bu diyet tüketimi büyük bir alır başka biridir. Sebzeler çok fazla kalori tüketmeden lif, vitamin ve mineral sunar. Ancak mısır, patates, bezelye ve fasulye (zaten sebzeler değil) izin verilmez. Yeşil fasulye, havuç, mantar gibi diğer sebzeler bir fincan ele sığacak hakkında bir Scarsdale porsiyon boyutu var. Ispanak, marul lahana ve diğer yapraklı sebzeler iki fincan eller vardır.

Eğer büyük bir iştah olsa varsa, sebze kategorisi çok düşük kalorili bu diyet porsiyonları ve boyutları artırmak ve doldurmak istediğiniz olanlar. Daha az kaloriyle daha dolgun oluyorsun.

Meyve için Scarsdale porsiyon boyutları her zaman bir greyfurt ve diğerleri için yumruk boyutu hakkında orta meyve vardır. Meyve kesilirse, genellikle ne cupped elinde uyacak meyve için Scarsdale porsiyon boyutları verecektir.

Yağ Gıda Grubu için Scarsdale Diyet Porsiyonlar

Yağların diyetinde (tereyağı, margarin ve mayonez gibi) izin verilmez; böylece bu bir Scarsdale diyet boyutları hakkında endişelenmenize gerek yok!

Her zaman herhangi bir diyet rejimi başlamadan önce sağlık kuruluşu danışmalısınız unutmayın. Umarım bu ilgili olabilir herhangi bir karışıklık temizlemek yardımcı oldu Scarsdale diyet porsiyon boyutları. Bu kılavuzu izlerseniz; optimum kilo kaybı için günde istenilen 850-1000 kalori içinde düşmesi gerekir.

Loading spinner
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın