Her Curvy Kız için 9 Evrensel Moda Hacks

 Her Curvy Kız için 9 Evrensel Moda Hacks

Moda, podyum trendlerini takip edip etmediğinize bakılmaksızın kişisel ifadenizdir. Stil hakkında çekici görünümlü iken, konfor faktörü bir kontrol tutmak gerekir, de. Moda dünyasının minyon kadınlara karşı önyargılı olduğunu söylemek yanlış olmaz. Onlar kesinlikle artı boyutu diğerlerine göre daha fazla marka, trendler ve seçenekler var. Ancak, biz bile birkaç ekstra kilo ile, daha iyi stil size yardımcı olacak 9 serin moda kesmek var.

1. Doğru markayı seçin. Çoğu büyük beden kadın ihtiyaçları olan bedeni giymezler, ki bu büyük bir hata. Sadece kadınlar artı boyutu giyim anlaşma markaları arayın, böylece boyutu için gurur verici bir şey bulmak.

2. Pamuk takın. Eğer çok ter eğilimindedir, mümkün olan en iyi ölçüde sentetik giyim atlamak gerekir. Polyester ve benzeri kumaşlar yanlış yerlerde vücudunuzun sarılmak olabilir. Asla ters gidmeyecek pamuk ve türevlerini arayın.

3. Shapewear yatırım yapın. Dürüst olmak gerekirse, shapewear yağ gizlemek için değildir. Vücut şeklinizi düzleştirmek ve kıvrımlarınızı düzeltmek için tasarlanmıştır. Eğer shapewear satın almak için yeni iseniz, size boyutu bir kontrol tutmak, eğer mükemmel kıyafetler denemek gibi nefes almak gerekir çünkü.

4. Doğru kıyafetleri kullanın. Artı boyutu kadın elbise seçimi söz konusu olduğunda onların ikilemleri var. Eğer ağır bir alt vücut varsa, boyun ve omuzlar vurgulamak için halter elbiseler gerekir. Öte yandan, büyük kollu birisi maksi elbiseler yerine şort bir çift giymek gerekir.

5. Renklerle oynayın. Mükemmel bir vücuda sahip değil seniz sıkıcı ve mülayim renkler giymek zorunda anlamına gelmez. Tonları doğru karışımı görünümünü değiştirebilir ve birçok yönden bakmak. Sadece artık moda hiçbir sabit kurallar olmasına rağmen, sezon dikkate emin olun.

6. Aksesuarlarla çalışın. Güzel bir ifade boyunluk gibi basit aksesuarlar, sallanan küpe veya büyük bir debriyaj bir çift tüm kıyafeti değiştirebilirsiniz. Aksesuarlar da pahalı olmak zorunda değilsiniz, online ucuz seçenekler bulacaksınız göz önüne alındığında.

7. Yüksek topuklu alın. Her kızın topuklu ayakkabıya ihtiyacı vardır. Topuklu derken, takozlardan hoşlanmayız. Stilettos günlük görünümünüze yükseklik katabilir ve hemen hemen her durum için akıllı bir seçim olabilir. Eğer daha benzersiz ve trendy bir şey arıyorsanız, yüksek platform topuklu deneyebilirsiniz, siz de.

8. Her zaman daha fazla deneyin. Artı boyutu kadınların yeni şeyler denemek gerekir. Ne yazık ki, birçok kız büyük bir hata dır kendi konfor bölgesi, dışına taşımak için sevmiyorum. Eğer bir milyon dolar gibi görünmek istiyorsanız, stil yaklaşımı ile farklı olmak zorunda.

9. Düğme aşağı ile güvenli. Düğmeaşağı gömlek iş ve rahat günlerde giymek için inanılmaz rahat, ve bir yanlış gidemez, özellikle kot güzel bir çift ile kombine.

Dolabınız için alışverişe hemen başlayın!

Loading spinner
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın