Hollywood Filmleri ve İncil’deki Ünlü Figürlerin Karakter Tasvirleri – Nuh Filmine Bir Bakış

 Hollywood Filmleri ve İncil’deki Ünlü Figürlerin Karakter Tasvirleri – Nuh Filmine Bir Bakış

Sol eğilimli film yapımcıları ve ekran yazarlarının Beyaz Perde’de İncil’deki yeniden kreasyonlarla nasıl başa çıktıklarını görmek benim için her zaman ilginçtir. Gerçekten de, eminim ki, siz de benim gibi, dünya üzerindeki yıllarınızda bu tür filmlerin bir dizi sini izlemişsinizdir ve ikimiz de biliyoruz ki herkesi mutlu etmek zordur. Kendilerine Hıristiyan diyen pek çok dini örgüt vardır ve hepsi İncil’deki hikayenin yorumlarında biraz, bazen büyük ölçüde farklılık gösterirler. Hadi konuşalım.

Filmde, Noah hayali olan bir hayal ve onun yorumu nedeniyle cinayet için bir sanrılı psikopat deli adam olarak çıktı. Bugün, böyle bir bireyi hapse atacağız, onu insanlık için bir kahraman olarak onurlandırmayı değil. Tamam, şimdi soru; İncil hikayesindeki karakterin psikotik bir birey olması mı gerekiyordu? Bugün, tabii ki, biz CSPAN TV Kitap İnceleme İncil’de bu bölümün yazarı ona sormak röportaj olamaz; “Nuh’u ana karakteriniz olarak ortaya çıkarken ne düşünüyordunuz?

Cidden, o hayattan daha büyük ve gerçekten korkunç bir adam olduğu gibi, IMAX De Noah izledikten sonra bilmek istiyorum. Ben anlamlı bir İncille film bir Bilim Kurgu korku filmi izliyor olsaydı merak ediyorum, film 2 saat içinde gerçek bir eşek-flatner olarak bunu dikkate almak için bol zaman vardı hiçbir zihin. Filmi izlemek isterseniz, bu YouTube Fragmanı’nı izlemek isteyebilirsiniz:

“Nuh – Resmi Fragman (2014) [HD] Russel Crowe, Emma Watson,” Film Trailer Station tarafından yayınlanmıştır.

Ve, sanırım, hikaye nasıl biter biliyorum, bu yüzden burada benim makalede bir “Spoiler Uyarı Yasal Uyarı” hakkında endişelenmenize gerek yoktur. İkimiz de hikayeye göre teknenin ve hayvanların da bunu yaptığını biliyoruz.

Yine de, filmde bir sahne ve evrim şapka ucu ve film sinemaseverlerve ABD’de burada 8,17 $ ortalama bilet fiyatı layık film yapmak için birkaç diğer değişiklikler oldu. Ama, film ne olursa olsun alt-şube din herhangi bir köktensiz Hıristiyanlar kızdırmak zorunda kaldı ve psiko-Noah Russel Crow oynadığı olarak kilise olmayan müdavimleri endişeli olmalı. Lütfen tüm bunları düşünün ve düşünün.

Loading spinner
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın