Menü

HAKKIMIZDA

Herbalife nedir ya da ne değildir, Herbalife ne işe yarar ya da hangi durumlarda faydalı olur sorularını cevaplamaya çalıştık.

Özellikle genç ve orta yaş nesil içerisinde Herbalife Markası’nı duymamış pek kimse kalmadığını tahmin edebiliyoruz. Ancak, tam olarak Herbalife’ın nasıl bir hizmet verdiği ya da neler sunduğu konusunda tam emin olamayan birçok insan olduğunu da tahmin ediyoruz.

Herbalife Nedir?

Herbalife’ı tanımlamak için öncelikli olarak ne olmadığını söylemek daha doğru olacaktır. Çünkü bu konuda çok büyük bir yanlış anlaşılma var. Herbalife kesinlikle bir ilaç ya da mucizevi bir ürün değildir. Hangi türde olursa olsun Herbalife zayıflama ürünleri üretmez.

En genel haliyle Herbalife ürünleri sağlıklı yaşamak, kaliteli bir hayat sürmek ve sağlıklı beslenme konusunda yeterince vakti ya da fırsatı olmayan insanlara destek verebilmek amacıyla üretilmektedir, diyebiliriz. Beslenme konusunu da ikiye ayırmak gerekir; iç beslenme ve dış beslenme. İç beslenme ile yenilebilir, içilebilir ürünleri, dış beslenme ile de cilt ve saçlara sürülebilen ürünleri kastediyoruz.

Herbalife Ne İşe Yarar?

Kilo vermek, kilo almak, sağlıklı beslenmek, sağlıklı bir cilde sahip olmak, yoğun ya da hafif tempolu spor aktivitelerinizde vücudunuzu desteklemek veya günlük yoğun temponuzda daha enerjik olmak istiyorsanız Herbalife size yardımcı olabilecektir.

En çok bilinen shake ve çay kilo kontrol kategorisinde yer alır. Ancak siz istemiyorsanız size yardımcı olamayacaklardır. Sizin hedefinize ulaşma çabanız içerisinde de süreklilik önem kazanır. 1-2 gün kullanarak başarılı bir sonuç elde etmeyi beklemek hayalperestlik olacaktır. Cildinizde yaşınıza bağlı olarak oluşan çatlaklar sizi rahatsız ediyorsa ve bunlardan kurtulmak istiyorsanız Herbalife skin ürünlerini en az 7 gün kullanmanız gerekir.

Bilinçli, istekli ve istikrarlı şekilde kullanıldıklarında Herbalife ürünleri sizi istediğiniz noktaya götürme konusunda size destek olacaktır. Başarısı da 40 yıla yakın süredir devam eden yükselişi ile ispatlanmıştır. Yanlış kullanım ve hatalı beklentiler nedeniyle Herbalife karalamalarını duymuşsunuzdur ve duyacaksınızdır da.

Asitli içeceklerden, cips gibi yağlı yiyeceklerden, gece yemek yeme alışkanlığından vazgeçmeden başarı elde etmek mümkün değildir. Ağırlık çalışması yapmadan sadece protein tozu kullanarak kaslarını geliştiren kimse duydunuz mu? Vücudun belirli dinamikleri vardır ve Herbalife bu dinamiklerin hayata geçirilmesi konusunda yardımcı görevi göre besin takviyesidir.

Doğru Herbalife Kullanımı

Doğru şekilde kullanıldığında doğru sonuçlar alacağınız için bu ürünler market ve mağazalarda satılmazlar. Kişiye özel olarak tasarlanmış şekilde kullanılmalıdırlar. Herbalife nedir ya da Herbalife ne işe yarar diye sorulduğu zaman sağlıklı bir insan tarafından doğru şekilde kullanıldığında istenilen sonuçlara ulaşılmasında yardımcı olacak besin takviyeleridir, diyoruz.