Menü

SIKCA SORULAN SORULAR

Herbalife Nedir ?

Herbalife, Amerikan menşeili tescilli bir markadır. Herbalife, 1980 yılında besin takviyesi ürünleri ile yüksek kalite standartlarına sahip bir marka olarak doğdu. O zamandan beri, marka istikrarlı ve aşamalı olarak büyüdü ve dünyada besin takviyeleri satan ve dağıtan ilk firma olan pazarda lider bir referans haline geldi.


Ürünler Güvenilir mi ?

Tüm Herbalife ürünleri, ürünlerin imalatında ve üretiminde kullanılan bileşenlerin en yüksek kalitede olmasını ve yasal standartlara uygun olmasını sağlamak için bağımsız laboratuvarlarda değerlendirilmektedir.


 
Hangi Ürünler Mevcut ?

Ünlü Formul 1 Shakeler, Protein Barlar, Formul 1 Barlar, Herbalife Çay gibi geniş bir ürün yelpazesi bulabilirsiniz. ve daha birçok ürün burada keşfedilebilirsiniz.

Ayrıca, yaklaşık bir ay boyunca diyet yapmak için önerilen tüm ürünleri içeren Sağlıklı Kahvaltı gibi bazı kemer sıkma paketlerine sahibiz.


 
Formul 1 Shake Nasıl Hazırlanır ?

Formul 1 Shake, kahvaltı ve akşam yemeği için günde iki kez kullanılmalıdır. Kilonuzu kontrol altında tutmayı tercih ediyorsanız Formula 1 Shake’ı kullanabilirsiniz. Formul 1 shake su, yağsız süt veya kısmen yağsız süt ile kullanılabilir. Kalori alımının su ya da kısmen yağsız sütü baz olarak kullanma arasında değişiklik gösterdiğine dikkat edin. Kahvaltıda yarım süt, akşam yemeğinde su kullanmak iyi bir fikirdir. 250 ml, bir karıştırıcı  veya bir bardak içine 2 yemek kaşığı katın sallayın ve lezzetli  shake in tadını çıkarın!
Mümkün olduğunda, tokluğumuza iyi bir katkı sağladığı ve çok düşük kalorili olduğu için bir parça meyve ile karıştırın. Bize sadece ihtiyacımız olan tüm besinleri sağlamakla kalmaz, aynı zamanda çok fazla enerji ve canlılık verir.


Herbalife Ürünlerini Nasıl Kullanırım ?

Öncelikle, bir Herbalife ürününü alma veya kullanma hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size yardımcı olmaktan ve tavsiyelerde bulunmaktan memnuniyet duyarız.


Satın Alma Sürecinde Hizmetleriniz Nelerdir ?

Eğer ürünlerimizi kullanmaya karar verdiyseniz bize sayfada bulunan WhatsApp hattımızdan ulaşabilir hangi ürünleri almanız gerektiği ile alakalı tavsiyemizi alabilirsiniz. Bununla birlikte ürünleri satın aldıktan sonra ürünler elinize ulaştığında iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçebilir ürünlerin kullanımı konusunda ve nasıl hazırlanması gerektiğini kişiye özel kullanım talimatlarını bizden de öğrenebilirsiniz. Süreç boyunca tüm müşterilerimiz ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanma hakkına sahiptirler. Ayrıca isteyen müşterilerimiz WhatsApp motivasyon gruplarımıza da dahil olabilirler.