KISS Diyet: Hiç Ihtiyacınız olacak Tek Diyet

 KISS Diyet: Hiç Ihtiyacınız olacak Tek Diyet

Yani sorun şu. Milyonlarca insanın tatilzevk gibi ve ne tüm zengin kalori yüklü yemekler, kurabiye, kek ve şeker kamışı ile birkaç kilo koymak. Muhtemelen en kısa sürede Ocak ikinci etrafında yuvarlandı olarak bazı kilo vereceğini çözüldü. Ocak ayının ikinci günü gelip geçti. Diyet emdin ama birkaç gün sonra bıraktın ve kaybettiğin iki ya da üç kiloyu geri kazandın.

Her kilo kayıp planı denedim ve gerçekten herhangi bir kalıcı sonuçlar var asla. Tv’deki ve internetteki reklamları gördün. Kilo vermekle ilgili dergi makalelerini okudun ve ünlülerin eşyalarını strut izledin. Ağırlık azaltma planları hızlı, temizlik, Paleo detoks, yüksek karbonhidrat ve düşük karbonhidrat gam çalıştırın. Bir insan ne yapar? Neden kilo alamıyorum? Keşke birlikte yaşayabileceğim ve yemek yemekten zevk alacağım bir diyet bulabilseydim.

Eh böyle bir diyet var! Ben buna K.I.S.S. Diyeti ya da Keep It Simple Silly Diet diyorum. Dışarıdaki her diyetin başarısızlığa mahkum olduğunu görürsün. Neden? Çünkü kilo vermek ve onu uzak tutmak için takip etmesi kolay, hazırlanması kolay, günlük malzemeleri kullanan, gıda bütçenizi bozmayacak ve yemekten keyif alacak bir yeme planına ihtiyacınız vardır.

Çoğu diyetler orada pahalı ve yabancı gıda maddeleri için çağrı ve / veya uzun hazırlık süreleri gerektirir. Eğer maceracı ama yemek düzenli bir ek olarak değil hissediyorsanız yabancı tatlar ile egzotik baharatlar kullanarak tamam olabilir. K.I.S.S. Diyet günlük tanıdık gıdalar kullanır, konfor gıdalar eğer ve birkaç basit ilkeler.

Şimdi bir doktor ya da diyetisyen değilim ben sadece eşi ile kilo vermek için güneşin altında hemen hemen her şeyi denedi ve başarısız sıradan bir adam değilim! Son olarak birkaç yıl önce tüm en yüksek puan kilo kayıp programları baktı ve paylaştıkları ortak unsurları aldı ve ailem için çalıştı kendi sistemi geliştirdi. Bu satın alabileceğiniz bir sorun değildir. Sana satmak için bir kitabım, DVD’m ya da yemek planım yok. Dediğim gibi bu serbestçe paylaşmak basit bir aptal planı tutun. Yani daha fazla ado olmadan burada önemli noktaları vardır.

1. Her güne yağsız proteinli kahvaltı ile başlayın. Yumurta olabilir. Benimkinin kaçak avlanmış olduğunu severim. Ama fıstık ezmesi ile kepekli tost bir dilim, meyve veya smoothie ile yağsız yağsız sade yoğurt.

2. Öğle yemeği bir salata veya sebze yüklü çorba.

3. Akşam yemeği yağsız protein ya et veya vejetaryen.

4. Aperatifler: Meyve, az yağlı peynir, fındık avuç, yağsız sade yoğurt, zeytin, Humus, vb

5. Bol su için.

6. Tüm formları şeker kaçının.

7. Beyaz herhangi bir gıda yemeyin.

8. Diyet işlenmiş gıdalar ortadan kaldırın.

9. Hareket edin! Yürü, yürü, yürü! Her gün 5-10 dakika egzersiz yapın.

10. Yeterli uyku alın!

Şimdi bu planda yeni bir şey olmadığını kabul ediyorum. Aslında muhtemelen bu makaleyi okumadan önce tüm bu biliyordu. Ama bazen orada kilo ve yeni diyetler ile ilgili tüm yutturmaca ile biz yeme hakkında basit gerçeği unutmak. Bu gerçek “Her şey ölçülü.” Muhtemelen annenin bunu söylediğini hatırlıyorsun, değil mi?

Benim diyet ile dikkatinizi kapmak için çalışırken benim açımdan size yeniden odaklanmak yardımcı olmak ve size para kova harcamak gerekmez hatırlatmak oldu, garip gıdalar için arama şehrin her yerinde sürücü ya da yabancı yemekler hazırlarken mutfakta saat harcama. Çözüm her zaman tam önünüzde buzdolabı ve kiler vardı. Yani yukarıda basit ilkeleri kullanmak rahatlayın ve dinlenme zaman içinde kilo ve iyi için kapalı tutmak emin olun!

Loading spinner
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın