Konserve Domates ve Candida Diyet

 Konserve Domates ve Candida Diyet

Domates hayatımın böyle büyük bir parçası ve ben her zaman yandan taze olgun domates isterdim rağmen sadece her zaman bu şekilde çalışmıyor. Ben benim pişirme taze domates kullanmak ama bu etrafında tutmak ve kullanılabilir durumda bir günlük ya da en az birkaç kez bir hafta görevdir. Aynı anda çok fazla alırsam, sürpriz, sürpriz, kötü giderler. Bu beni şimdi para israf var ve hala ben pişirmek için gereken domates yok gerçeği hayal kırıklığına bırakır. Bu yüzden mutfakta konserve domates olması bir zorunluluktur. Ancak, konserve domates kullanarak bir candida diyet takip etmeye çalışırken çok zor olur. Bir candida diyet candidiasis denilen bir durum tedavi etmek için kullanılır, maya bir büyüme (candida) hangi dış faktörlerin çeşitli neden olabilir. Bu durumun belirtileri büyük ölçüde değişir ama genellikle görünüşte ilgisiz belirtiler çok sayıda ile karakterizedir. Bu belirtiler duygudurum bozuklukları yorgunluk gibi belirsiz bir şey arasında değişebilir.

Konserve domates ve Candida Diyet ile sorun konserve domates candida beslemek ve bu nedenle kanddidiasis belirtileri şiddetlendirmek için bulunmuştur koruyucu içerir. En sık konserve domates bulunan yasaklı maddeler sitrik asit ve kalsiyum klorür vardır. Sitrik asit en büyük suçlu ve çok yaygın olarak kullanılan ve ben konserve domates çok az marka kalsiyum klorür içerdiğini bulduk bu yana ben sadece sitrik asit candida dieters için sorunlu neden tartışacağız.

Sitrik Asit lezzet ve gıdalar korumak için kullanılır. Bu narenciye doğal olarak var, ancak ticari gıda ürünlerinde kullanılan türü genellikle candida dieters için sorunlara neden olur. Ticari olarak kullanılan en çok kullanılan sitrik asit fermantasyon tarafından üretilir, hangi maya bir alkol formuna bir şeker formu dönüştürmek için eklenir bir süreç. Maya, şeker ve alkol ekleyerek tüm yasaktır gibi tüm bu süreç candida diyet aykırıdır. Bu yüzden sorunlu olan sitrik asitin kendisi değil, yaratıldığı süreçtir. Ben doğal olarak hala fermantasyon sürecinden geçer meyve narenciye kaynaklarından elde edilir rağmen malzemelerin kendi listesinde doğal olarak elde edilen sitrik asit ile konserve domates gördük.

Peki biz candida diyet yapanlar ne yapacağız? Çürük domatesler ve sürekli hüsranla mı yaşamak istiyoruz? Cevabım hayır. Neyse ki ben sitrik asit, kalsiyum klorür veya başka bir koruyucu içermeyen konserve domates ürünleri birkaç marka bulduk. Bu markalar candida diyet için tamam. Ben güvenli olduğu domates salçası en markalar bulduk. Pomi marka domates hiçbir koruyucu var ve sos ve doğranmış çeşitleri gelir. Cento koruyucu olmadan domates ürünleri çeşitli yapar. Stop & Shop’s Nature’s Promise serisinde koruyucu içermeyen bazı konserve domates ürünleri de bulunmaktadır. Ben düzenli olarak benim candida diyet mutfakta bu markaları kullanmak rağmen ben her zaman şeyler değişebilir gibi ürün etiketleri okumak için çağırıyorum. Ben bu domates ikilemi yaşayan diğer candida dieters yardımcı olur umuyoruz. Hakkında daha fazla bilgi için Candida Diyet maya ücretsiz yaşam ziyaret edin.

Loading spinner
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın