Liposuction Sonrası Gebelik Riskli midir?

 Liposuction Sonrası Gebelik Riskli midir?

Hayatlarının bir noktasında liposuction olan kadınların bir kısmı çok yaygın bir sorunla karşı karşıya. Eğer geçmişte bu işlemi yaptırdıysanız, bunun hamilelik sırasında sizin üzerinde nasıl bir etkisi olabileceğini merak edebilirsiniz. Vücut hamilelik sırasında oldukça dramatik bir şekilde değiştirmek için emin olduğu gibi, birçok kadın daha sonra hamile olsun onların liposuction sonuçları ne olacağını merak ediyorum. Neyse ki gerçekten endişelenecek bir şey yok. Bir liposuction prosedürü yaptıktan sonra bir bebek sahibi olmak oldukça yaygındır ve onunla herhangi bir risk taşımaz.

Potansiyel bir risk olmamasına rağmen, akılda tutulması gereken bazı önemli şeyler vardır. Eğer liposuction karın bölgesinde yapılan olsaydı o zaman boyunca gerçekten sevimli bir bebek karın olacağını düşünebilirsiniz. Burada liposuction yaptırdığınızda, yağ hücrelerinin çoğu karın bölgesinden çıkarıldı. Bu nedenle bebek doğduktan sonra karnınızı normal haline getirmek çok daha kolay hale getirir. Yağ muhtemelen burada onu aşırı birikir olmaz, çünkü hamilelik boyunca sevimli bakmak için olsun anlamına gelir, ve çok daha hızlı geri sıçrama olsun.

Liposuction ve gebelik söz konusu olduğunda göz önünde bulundurulması gereken bir şey var. Eğer karın aşırı kilo olmayabilir rağmen, çok iyi görünür ve kalça veya uyluk gibi vücudun diğer bölgelerinde toplamak. Hatta el ve ayak gibi alışılmadık alanlarda yağ mevduat bulabilirsiniz. Bu arzu olmayabilir, ama liposuction sonrası hamile kadınlar için ortak bir konudur.

Kadın vücudu anlamına gelir ve hamilelik sırasında kilo almak için yatkındır. Bu hamilelik boyunca bebek için iyi ve bebek doğduktan sonra emzirme gibi doğal şeyler için iyidir. Aynı zamanda biyolojik olarak yararlı bir yenidoğan için bakım bir kadın çok alır ve bu nedenle yağ depolama tüm bu yardımcı olur. Biraz kilo almak için bağlı olmasına rağmen ve hamilelik sırasında gerekir, sadece kendinizi deli gitmesine izin vermeyin. Daha fazla yiyeceğiniz kesin, ama sadece bu konuda akıllı olun. Doktorunuzla konuşun ve sağlıklı bir kilo aralığı nın ne olduğunu anlayın, böylece hamileliğiniz boyunca ağzınıza ne koyduğunuz konusunda akıllı olabilirsiniz.

Eğer büyük şekil vücudunuzun almak için lipo kabul varsa, o zaman hamilelik geçti ve çocuk sahibi sonrasına kadar beklemek akıllıca olabilir. Bebek geldikten sonra lipo olması çok daha yararlı olabilir. Bir kez vücudunuzun gebelik ve doğum dan iyileşti liposuction yapılması için ideal bir zaman olabilir. Şu anda çok yaygın bir prosedür oluyor kadınların bir karın tuck için planlanan sezaryen var aynı zamanda sormak için. Eğer çocuk sahibi bitmiş ve ailenizin tam olduğunu biliyorum eminseniz bu en iyisidir. Yani hamilelik öncesi liposuction herhangi bir zarar veya risk neden olmaz iken, eğer çocuk sahibi bitene kadar eğer ertelemek için en iyi olabilir.

Loading spinner
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın