Lisa Olson’S Gebelik Mucize Sreviewed

 Lisa Olson’S Gebelik Mucize Sreviewed

Lisa Olson’ın Hamilelik Mucizesi tamamen doğal ve bütünsel yöntemler kullanarak kısırlığa neden olan engelleri aşmak için yollar göstermek için vaat eden 240 sayfalık bir kitaptır. Bayan Olson, kendi kısırlığını aşmak için mücadele ederken 14 yıldan fazla bir süre kısırlığı, nedenlerini ve tedavilerini araştırarak geçirdiğini söylüyor. Hamilelik Mucizesi bu süre zarfında öğrendiği her şeyin doruk noktasıdır. Lisa daha fazla onun teknikleri cerrahi ve zararlı ilaçların kullanımı ve sık sık ilişkili yan etkileri ihtiyacını ortadan kaldıracağını belirtir. O genellikle o kadınların onun yöntemleri ve o ortaya koymuştur 5 adım planı takip sonra iki ay içinde gebe küçük bir sorun olduğunu bulduğunu söylüyor.

Lisa Olson’ın sana öğrettiği yöntemler. kitabında Hamilelik Mucizesi o bir ebe ve Çin ve Homeopatik Tıp uygulayıcısı öğrendiklerini dayanmaktadır. Yöntemleri sadece fiziksel değil, aynı zamanda kısırlık neden olabilir beslenme yönlerini ele. Bayan Olson ayrıca 28-47 yaş ları arasındaki bir grup kadın üzerinde sistemini test etti ve iki ay içinde test grubuna katılan 35 kadından 27’sinin hamile kaldığını buldu. Bu istatistiği çok cesaret verici bulduk ve yazarın iddiaları konusunda ciddi olduğunu ve bunu destekleyecek kanıtı olduğunu bize kanıtladık.

Hamilelik Mucizesi’nin en çok sevdiği şey. bir çiftin hamile kalmalarına yardımcı olmak için doğal ve bütünsel yöntemler öğrettiği gerçeği. Araştırmamızda, “doğal ve bütünsel” olduğunu iddia eden diğer kaynakların çoğunun, “doğal” yöntemlere ek olarak ivf ve diğer çeşitli ilaçları da kullandığını tespit ettik. Bizim gözümüzde bu tür herhangi bir yöntemin “doğallık” inkar eder. Gebelik Mucizesi de sadece ilişkideki kadın için değildir. Bu ilişkide adam atfedilebilir sorunları yaşıyorsanız çiftler için de çalışır … birçok çiftin kısırlık sorunlarının çok sık gözden kaçan bir yönü.

Biz iyi bir okuma olarak bu kitabı bulundu ama Ne kadar ferahlatıcı bulduk ki”orada olan ve bunu yapmış biri tarafından yazılmış olmasıdır.” Evet, Lisa ve kocası 14 yıl boyunca çocuk sahibi olmak için mücadele ettiler ve mutlu bir şekilde bir değil iki sevgili çocuğun annesi olduğunu bildirdiler. Bunların hepsi 43 yaşında! Bu genellikle çoğu insan vazgeçmiş olurdu ve evlat edinme veya diğer caddeleri seçilen bir yaştır. Nitekim, birçok kısırlık klinikleri kısırlık üstesinden bir müşterinin olasılığını değerlendirilmesinde bir faktör olarak bu yaş kullanmak bulundu …. Ve bu tam da Lisa Olson’ın hamile kaldığı zamandı. Güzel şeyler!

Bir sorunumuz yok. bu kitabı, hem erkek hem de kadın kısırlığı konularını tersine çevirmek için doğal ve bütünsel yollara bakmak isteyen herkese tavsiye etmek. Geleneksel kısırlık tedavisinin maliyeti ile aynı zamanda hamile kalma sorunları olanlar için en ekonomik seçenek olduğunu kanıtlıyor.

Loading spinner
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın