Medifast Diyet Şeker Herhangi Türlü İzin var mı?

 Medifast Diyet Şeker Herhangi Türlü İzin var mı?

Bazen medifast diyet çok özel bir konfor gıda yemek mümkün olacak eğer merak eden insanlardan duyuyorum. Bazen, neredeyse kendi istenen gıda kabul edilemez olacak emin. Böyle bir örnek şeker olduğunu.

Ben gibi bir yorum duyabiliyorum: “Ben bu cevap muhtemelen hayır olduğunu biliyorum, ama Medifast şeker yemek için izin verilir? Şekere karşı büyük bir zaafım var. Ben ton yemek yok – günde küçük parçalar sadece bir coupe – ve ben bu vazgeçmek istemiyorum, ben şeker benim aşk muhtemelen ilk etapta bir diyet olmak benim ihtiyacı katkıda bulunan bir şey olduğunu fark rağmen.”

Şeker çok özel bir türü olabilir ve hala hile değil. Medifast günde beş önceden paketlenmiş yemek artı kendi yaptığınız bir yemek yemenizi sağlar. Buna ek olarak, kereviz, şekersiz buzlu şeker, şekersiz jelatin, turşu veya şekersiz sakız veya nane üç adet gibi gıdalar oluşur her gün bir atıştırmalık için izin verilir. (Ayrıca Medifast kraker veya cips biri olabilir. Örnekler peynirli puflar, elma cipsi ve sebze krakerleridir.

Şimdi, nane tarafından genellikle nane veya nane aromalı nane şekerler bahsediyoruz. Ve sakız ve nane yi teşvik ettiklerine inanıyorum çünkü eğer ağzınızda taze bir tat varsa, hile yapma ihtimalinizin daha düşük olduğunu biliyorlar. Çünkü ağzın temiz ve taze hissettiğinde, yemek yeme ve bu duyguyu engelleme ihtimalin daha azdır. (Bu yüzden istek olan insanlar genellikle bir vurur dişlerini fırçalamak olacaktır.)

Bazı insanların nane nin tanımını şekersiz, sert şekerleri de kapsayacak şekilde genişlettiklerini biliyorum. Ben bu şirket tarafından onaylanan olacağını emin değilim (ve bu nedenle ben aramak ve onlara sormak için teşvik ediyorum,) ama bu uygulama herhangi bir sonuçları zarar vermedi. Hatta bazen bu küçük çerez büyüklüğünde şekersiz çikolata şekerler olacak millet biliyorum. Eğer bu rota gitmek için gidiyoruz, çok düşük kalorili bir seçenek seçtiğinizden emin olmak istiyorum.

Açıkçası insanlar da bazen bu diyet hile olacaktır. Günde küçük bir parça çikolataya izin veren birini tanıyorum. Uyum açısından, bu ideal olmayacak. Ama bazı insanların böyle bir iradesi vardır ve bunun onlar için çalışmasını sağlayabilirler. Ve diğerleri tüm dışarı gidecek ve zaman zaman tam boyutlu şeker bar veya diğer tedavi var. En kısa zamanda diyete geri döndüğün sürece bunun dünyanın sonu olduğunu sanmıyorum. Genelde bunu yapmaya çalışmam.

Ama sorulan soruyu cevaplamak için, günde üç şekersiz nane olabilir ve hala tam uyum içinde olabilir. Ve altı öğünden biri yerine bunu yemek zorunda değilsin. Bu yemeklerin üstünde.

Loading spinner
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın