Nasıl 10 Gün Içinde 10 Kilo Kaybetmek – Bu Diyet Planı ile

 Nasıl 10 Gün Içinde 10 Kilo Kaybetmek – Bu Diyet Planı ile

10 günde 10 kilo vermenin en iyi yolu açlıktan ölmek değil, daha fazla yiyecek yemektir. Daha fazla gıda yeme ve her gün onları kaydırma, Kalori kaydırma çok uzun bir süre için kullanılan bir dieing şeklidir. Birçok vücut geliştiriciler mümkün olan en iyi şekle almak için bu yöntemi kullandık ve bana çalıştığını söyleyeyim. Eğer hala 10 gün içinde 10 kilo kaybetme konusunda şüpheci iseniz, bir çözüm var çünkü olmayın. Çözüm Değişen Kalori olduğunu!

Eğer vücut geliştiriciler zor olmalıdır daha mümkün olan en iyi şekle almak için diyet bu formu kullanılan düşünüyor olabilirsiniz. Düz İngilizce cevap NO olduğunu. Diyet kullanıcı dostu ve yapmanız gereken tek şey gün gün yemek gıdalar değiştirmektir. Kalori kaydırma yaşam tarzınızı etkilemez ve hayatınızın herhangi bir zamanında hemen hemen yapabilirsiniz. Bu diyetin amacı yağ yakma sorumlu metabolizmasını hızlandırmaktır. Daha iyi metabolizma size kaybetmek emin olabilirsiniz daha fazla kilo çalışıyor.

Yapmanız gerekenler şunlardır;

  • Günde 4 kez veya daha fazla yemek yemelisin.
  • Bir gün farklı beslenmen gerek.
  • Her gün öğünkalori içeriğini karıştırmak gerekir (bu metabolizmaartırmak vücudunuzun karıştırır)
  • Kaçının; Abur cubur, Fast food ve işlenmiş gıdalar. Hile günlerinizi tekrar bu gıdalar yemek mümkün olacak.

İşte burada diyetin hepsi bu kadar. Daha önce bahsettiğim gibi kalori kaydırma vücut karıştırır ve kilo kaybı sorumlu metabolizma hızlandırmak yardımcı olur. Vücudunu ne kadar karıştırırsa o kadar iyi. Bu yüzden vücudunuzun uyum için bir şans yok, böylece her gün yemek değiştirmek zorunda. Daha az yemek yemek aslında metabolizmanızı yavaşlatır, bu yüzden 4 öğün tavsiye edilir. Onlar gerçek tam boy yemek daha çok porsiyonlu yemek değildir. Daha sık yediğinizde vücut yemeklerden yakıt yapmak için enerji kullanmak zorunda kalır. Bu yağ kaybetmeye başlar başka bir yoludur.

Bu diyet herkes için. Kaç yaşında olduğun ya da hangi gün olduğu önemli değil. Yapmanız gereken tek şey kalori kaydırma başlatmak ve 10 gün içinde 10 kilo kadar bile kilo vermeye başlayacak. Ortalama kalori değişen diyet kullanarak yaklaşık 5-7 kilo iken bazı insanlar 10 gün içinde daha iyi sonuçlar bildirdin.

Loading spinner
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın