Online Gebelik Testi – Online Gebelik Testi Doğru mu?

 Online Gebelik Testi – Online Gebelik Testi Doğru mu?

Tam olarak ne internet üzerinde bir gebelik testi birçok kadın sormak bir sorudur. Hamileyseniz çevrimiçi öğrenmek ne kadar kullanışlı olurdu? Bu hamilelik testleri satın almak için mağazaya hiçbir geziler, beklediğiniz olduğunu öğrenmek güne kadar tekrar tekrar satın almak için hiçbir pahalı testler ve hiçbir güçlük anlamına gelir. Bir fincan ya da bir sopa üzerinde işeme ve sadece online gidip bir gebelik testi alabilir eğer sonuçları açılır bekliyor. Ancak, çoğu kadın bile bir online gebelik testi ne olduğunu bilmiyorum.

Çevrimiçi gebelik testi, ister ev bilgisayarınızı, dizüstü bilgisayarınızı, tabletinizi, ister akıllı telefonunuzu kullanın, internetüzerinden yapabileceğiniz bir testtir. Bu testler internet üzerinde her yerde mevcuttur. Ücretsiz denemek için binlerce bulmak için, yapmanız gereken tek şey terimleri kullanarak hızlı bir internet arama yapmaktır, “Online Gebelik Testi” yüz binlerce sonuç almak için.

Bu testler sana sorular soruyor. Mümkün olan en doğru sonuçları almak için teste en doğru yanıtı verirsiniz. Örneğin, çevrimiçi bir test size her zamankinden daha yorgun hissedip hissetmediğinizi, tuvaleti normalden daha sık kullanmak zorunda olup olmadığınız veya mide bulantısı veya bazı yiyecekleri görmeden kapalı hissetmeniz durumunda size sorabilir. Her tipik bir erken gebelik belirtisidir. Çevrimiçi testler, sorularına yanıtlarınızı hesaplayarak hamile olup olmadığınızı belirlemenize yardımcı olabilir.

Online Gebelik Testleri Gerçek mi?

Bir online gebelik testi varlığı çok gerçektir. Web sitesi sahipleri bir çocuk bekliyor olabilir olup olmadığını belirlemeye yardımcı olmak için en yaygın erken gebelik belirtileri bazı kullanın. Tipik olarak, bu testler hamilelik belirlemek için cevaplarını hesaplayarak, tüm olası erken gebelik belirtileri hakkında sormak. Ancak, bu herkes için bir test olduğu anlamına gelmez.

Erken gebelik belirtileri genellikle premenstrüel semptomlara çok benzer. Bu, şu anda yaşadığınız şeyin adetinizin yaklaştıklarına dair bir işaretten başka bir şey olmayabileceği anlamına gelir. Örneğin, ihale göğüsler, şişkinlik, gıda istek veya reversiyon, mide bulantısı, moodiness, yorgunluk ve aşırı yorgunluk döneminizin hızla yaklaştığının tüm yaygın işaretleridir. Onlar da hamilelik belirtileri vardır. Gebeliğin bu kadar erken dönemde ki en büyük belirtisi, adetinizin gelmesinin beklendiği gün yokluğudur. Henüz adetinizi kaçırmadıysanız, size bir çocuk beklediğiniz için yaklaşan döneminizle ilişkili erken gebelik semptomlarının hepsine veya çoğuna sahip olduğunuzu belirten bir çevrimiçi gebelik testi ne kadar alabilirsiniz.

Bu nedenle, en iyisi hamilelik testi almak için adet başarısız olana kadar beklemek. Bu kanıt biraz şişkinlik ve yorgunluk daha somut bir parçası, hangi birçok nedenden dolayı yaygındır. Online testler çok gerçek, ama bu onları çok doğru veya güvenilir yapmaz.

Online Gebelik Testleri Doğru mu?

Çevrimiçi bir gebelik testi kullanarak doğruluk şansınız yaklaşık yüzde 50. Bu çok yüksek bir doğruluk derecesi ya hamile ya da hamile değildir göz önüne alındığında değildir. Ne yazık ki, internet sadece hamile olup olmadığını söyleyemem. Bu son derece uygun ve çoğu kadın tarafından hoş karşılanacaktır, ama bu gün ve yaş mümkün değildir.

Eğer bir almak seçerseniz online gebelik testi, sonuçlarınızda dikkatli olabilirsiniz. Sadece yüzde 50 doğru ve en iyi ihtimalle, iyi bir tahmin. Ancak, bu testleri eğlenmek veya sorularınızı yanıtlamak için kullanabilirsiniz. Örneğin, çevrimiçi bir gebelik testi size belirli sorular sorarak hamile olup olmadığınız hakkında bir fikir verebilir. Genellikle adet öncesi krampları veya belirtileri muzdarip değil ama aniden, hamile olduğunu şüphelerinizi doğrulayabiliyor.

Hamile olup olmadığınızı kesin olarak bilmek isteyen tek şey doktorunuzu ziyaret etmek ve kan testi yaptırmaktır. Ayrıca bir evde gebelik testi alabilir. Bunlar, adetinizin aylık görünümünü yapmasını beklediğiniz günden başlayarak kullanıldığında yüzde 99 doğrudur. Bazı çalışma biraz erken test hassasiyetine bağlı olarak, hangi bir bebek bekliyoruz olup olmadığını biraz daha erken öğrenebilirsiniz anlamına gelebilir.

Online Gebelik Testleri Güvenilir mi?

Kısacası, cevap hayır. Online gebelik testleri güvenilir değildir. Hamile olma ihtimalinizin olup olmadığını belirlemek için belirli sorulara yanıtlarınızı kullanmak dışında hiçbir şey yapmazlar. Size tam güvenilirlik ile hamile olduğunu söylemek için tek yolu test etmektir. Evde gebelik testi des kullanarak evde test edebilirsinizkanda bulunan hCG veya gebelik hormonu miktarını ölçmek için igned. Ayrıca doktorunuzun ofisinde hamile olup olmadığınızı belirleyecek bir kan testi de alabilirsiniz. Hamile olup olmadığınızı söylemenin tek güvenilir yolu bunlardır.

Kaçırılan bir dönem bile hamilelikten başka bir anlam ifade edebilir, bu da onu güvenilir olmaktan daha az. Bir gebeliğin en yaygın belirtisi olsa da, her zaman güvenilir bir yöntem değildir. Bu nedenle, bir online test özellikle doğru değildir neden oldukça açıktır.

Eğer sonuç güvenilir olmadığını hatırlayabilir eğer ne söylemek zorunda görmek için bir online test alarak yanlış bir şey yok. Aslında, sadece başka bir sitede bir gebelik testi tamamen farklı bir şey söylüyor öğrenmek için bir web sitesinde bir test alabilir. Bu testleri ciddiye alma. Eğlenmek için alın ve hafifçe götürün. Eğer hamile olup olmadığını olarak güvenilir bir cevap istiyorsanız, bir evde test almak ve bir kan testi için doktorunuza bakın. Bunlar gebeliği belirlemenin en güvenilir ve en doğru yöntemleridir.

Loading spinner
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın