Ovülasyon Predictor Kitleri üzerinde 411: Hangi OPK En İyi mi?

 Ovülasyon Predictor Kitleri üzerinde 411: Hangi OPK En İyi mi?

Gebe kalmaya çalışırken, ovülasyon tahmin test kitleri, ayrıca OPK olarak bilinen, bir kadının en iyi arkadaşıdır. Onlar en doğurgan gün belirlemek için kullanılır ve yumurtlama başlamak üzere olduğu zaman. Testlerin çoğu test şeritleri ve plastik idrar toplama fincanı ile birlikte gelir ve çoğu eczane ve marketten satın alınabilir. Testlerin kullanımı ve okunması kolaydır ve yumurtlamayı tespit etmek için yapılan diğer işlemlerden veya testlerden nispeten daha ucuzdur. Sizin için en iyi ve kişisel bütçenizi karşılayan birini bulduğunuzdan emin olmak için mümkün olduğunca çok yumurtlama tahmin testi kiti incelemesi okuyun.

İdrar Bazlı Testler

Kendi evinizin konforunda yapabileceğiniz idrar tabanlı test birkaç farklı türleri vardır. Çoğu herhangi bir eczane veya hatta bazı bakkallarda bulunabilir over-the-counter testlerdir. En sık kullanılan iki dijital test ve yumurtlama tahmin kitleri size idrar içine daldırma test şeritleri içerir. Bir türün her ikisinden de daha iyi olduğuna dair somut bir kanıt bulunmamakla birlikte, dijital testler test şeritlerinden daha hassas olma eğilimindedir. Bu büyük bir satış noktası ancak yanlış pozitif de yol açabilir olabilir.

Yumurtlama tahmin testi kiti incelemeleri idrar bazlı test şeritleri en iyi ve en doğru olduğunu göstermiştir. Gebelik testiher büyük marka da yumurtlama tahmin kiti çeşit vardır. En yaygın yumurtlama tahmin test markalarından biri Wondfo olduğunu. Wondfo yumurtlama tahmin etmek için kullanılan bir dip sopa. Küçük bir plastik fincan içine işemek ve yaklaşık 10 ila 15 saniye boyunca idrar içine sopa daldırma. 5 dakika düz yatıyordu ve sonuçları okuyun! Kelimenin tam anlamıyla kullanımı bu kadar kolay. Yumurtlama tahmin testi kiti değerlendirmelerinde görülen Wondfo test şeritlerini kullanmanın tek önemli kozu, test satırı kontrol hattından daha koyu veya koyu olması gerektiğinden okunmasının biraz zor olmasıdır. Bu tür sonuçları nasıl yorumladığınızdan emin değilseniz, deşifre etmelerini zorlaştırabilecek çeşitli tonlar vardır. Wondfo test şeritleri satın nerede bağlı olarak genellikle son derece ucuz ve uygun fiyatlı yaklaşık 15 $ 20 $ için 20 test şeritleri alabilirsiniz.

Rite Aid Corporation ve CVS Eczane daldırma şeritler ile yumurtlama idrar bazlı test kitleri bir mağaza markası var. Bunlar Wondfo test şeritleri ile aynı şekilde kullanılır. Küçük bir plastik bardağa işemek, yaklaşık 15-20 saniye boyunca idrar örneğine test şeridinizi batırın, düz yatarken ve testi yaptırdıktan sonra 3 ila 5 dakika sonra sonuçları okuyun. Bu yaklaşık 20 $ için 25 $ için herhangi bir Rite Aid Eczane veya CVS Eczane over-the-counter satın alınabilir.

Dijital test şeritlerini okumak son derece kolaydır ve bir dip çubuğundaki test hattının kontrol hattından daha koyu veya koyu olup olmadığını çözmeye çalışmanın tahmin oyununu ortadan kaldırmaktadır. Dijital testler basit bir “evet” veya “hayır” ya da gülen bir yüz ya da kaşlarını çatma yüz verir. Clearblue Easy Digital yumurtlama testleri en popüler ve doğru işareti üzerinde birkaç dijital testlerden biridir. Bu doğurganlık monitörler daha az pahalı ve test şeritleri biraz daha pahalı ama tahmin oyunu ortadan kaldırarak net sonuçlar verir. Bu testler genellikle pakete kaç test şeridinin dahil edildiğine bağlı olarak 30 $ ile 40 $ arasında herhangi bir yerde çalıştırılır.

OPK’s kullanarak gebe çalışırken verimli dönemi tahmin etmek için en iyi yoldur. Döngüsünün 6. Pozitif bir sonuç aldıktan sonra isterseniz testi durdurabilirsiniz. Aynı gün seks yaparak pozitif OPK sonuç elde eğer bazal vücut ısısı sadece kapalı temel eğer daha büyük gebe kalma şansınızı. Gebe kalmaya çalışırken, OPK’lar yumurtlamayı saptamaya yardımcı olmak için en doğru yol olduğu için çabalarınızda temel bir ürün olmalıdır.

Loading spinner
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın