Özel PC – Bilgisayar Donanımı Ile İlgili Piyasa Lideri Dergi

 Özel PC – Bilgisayar Donanımı Ile İlgili Piyasa Lideri Dergi

Özel PC bilgisayar donanımı ile ilgili İngiltere’nin önde gelen dergisidir. Dennis Publishing Ltd tarafından yayınlanan, ilk sayı 2003 yazında standları vurdu. Bu aylık bilgisayar dergisi şu anda Ben Hardwidge tarafından düzenlenir ve genellikle ‘CPC’ olarak kısaltılır.

Bu pc donanım meraklıları, oyuncular ve erken benimseyenler, modding, hız aşırtma ve PC oyun gibi konuları kapsayan hedefleniyor. Dennis Publishing 2008 yılı sonunda bit-tech satın aldı.

Özel PC, yüksek performanslı donanım ve PC özel modifikasyonlarına adanmıştır. Dergi, derinlemesine teknoloji kapsamı sağlayan tüm özelliklere dayalı donanımı test ve nitelendirir. Fantastik fotoğraflar ve Star Wars referansları çok eklerken esprili bir şekilde yazılmıştır. PC meraklıları için İngiltere’nin #1 dergisi olmak, geniş bir okuyucu kitlesine sahip. Dergi her ay en yeni teknoloji haberlerini, benzersiz özellikler, akıllı okuyucu zorlukları ve en son teknoloji donanımı hakkındaki bilgilerle birlikte içerir. Okuyucular eğlenceli ve teknik olarak titiz içerik, kapsamlı laboratuvar testleri ve kriterler sağlarken net tavsiyeler ile sunulmaktadır.

Özel PC dergisi sadece başka bir PC dergisi değildir; tek ürün incelemeleri için yeterli alan ayıran tek dergidir. Bütçeniz ne olursa olsun en iyi performans gösteren bileşenleri sunarlar. Haber bölümü en sıcak haberleri bir ikiye yuvarlar; oyunlar bölümü en son oyunları ve PC oyun dünyasında neler olup bittiğini gözden geçirir. CPC Elite bölümü, ister bütçe pc’leri ister performans bilgisayarları olsun, mevcut en iyi donanımın bir seçim listesini içerir. İncelemeler bölümü, CPU’lar, donanım, anakartlar ve ses kartları dahil olmak üzere en son kitin tümlerini kapsar. Dergi ayrıca özelleştirme önerileri, oluşturmak ve gereksinimlerinize göre pc özelleştirmek yardımcı olabilecek bir şey sağlar.

Bir ankete göre, okuyucuların% 59 daha sık performans için kendi bilgisayarları ayarlamak bulundu, okuyucuların% 64 aslında kendi bilgisayarları oluşturmak, okuyucuların% 52 işlemcileri overclock ile rahat, ve bunların% 23’ü artık daha fazla oyun oynamak. Okuyucuların %98.3’ü dergiyi güvenilir ve güvenilir bir kaynak olarak değerlendiriyor.

Bir Özel PC dergisi abonelik okuyucuları ile son teknoloji donanım, laboratuvar testleri, kriterler ve eğlenceli ve teknik olarak kapsamlı içerik değerlendirmeleri ile dolu dergi bekleyebilirsiniz. Piyasadaki dijital gazete bayii uygulamaları, mağaza fiyatlarından yaklaşık %70 daha düşük bir özel PC dijital aboneliği sunar. Yayıncılar dijital yayıncılık formatından yararlanır ve dijital dergileri için cazip fiyatlandırma ile okuyucuları cezbeder. Çoğu uygulama okuyucuların indirmesi için ücretsizdir.

Custom PC dijital derginin bir kopyasıyla, okuyucular ihtiyaç duydukları zaman en sevdikleri dergiye erişebilirler. Sadece dergiyi okuyarak ve bulutta size yakın tutarak bir arkadaşınıza gösteriş yapmak veya gerçekten birinin daha iyi bir bilgisayar deneyimi yaşamasına yardımcı olmak hakkında konuşun. Ayrıca, yerine eski PC dışarı atma – hurda için bırakarak ve kirlilik tehlikeleri ekleyerek, sadece PC donanım meraklıları için İngiltere pazarının önde gelen dergisinden yeni bulunan bilgi ile, neredeyse yeni gibi çalışmak için eski PC canlandırmak ve erken benimseyenler.

Loading spinner
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın