Seyahat Ederken Sağlıklı Beslenme için 8 İpuçları

 Seyahat Ederken Sağlıklı Beslenme için 8 İpuçları

Eğer iş ya da zevk için seyahat, sağlıklı gıda bazen gelmek zor olabilir biliyorum. Ya da en azından orada sağlıklı seçenekler az ve çok arasında görünüyor o kadar çok ayartma olduğunu söylemek gerekir. Hazırlıklı olmak, seyahat ederken sağlıklı beslenme söz konusu olduğunda savaşın %75’idir. Kesinlikle biraz planlama ve özel bir beslenme stratejisi gerektirir. Neyse ki, biraz ekstra çalışma ile sağlıklı beslenme planına bağlı kalabilirsiniz. Seyahat ederken sağlıklı beslenme için bu 8 ipucu yolda kalmak için bazı sağlam fikirler sağlar.

1. Konum – Nerede kalacağınızı seçerken, her şey konumla ilgilidir. Diyelim ki iş için seyahat ediyorsunuz ve en az birkaç gün aynı yerde kalınacaksınız. Sağlıklı kaynaklara yakın bir nokta bulmak çok önemlidir. Yakınlarda sağlıklı atıştırmalıklar ve/veya yemekler için kullanabileceğiniz bir süpermarket var mı? Yürüme mesafesinde bir şeyler atıştırmak için uğrayabileceğiniz sağlıklı kafeler veya restoranlar var mı? Çevrenizde iyi seçenekler yoksa yolda sağlıklı yiyemez bahane yapmak kolaydır. Bunu bahane etme. Başarı için kendinizi kurmak için olabildiğince akıllıca seçin.

2. Mutfak veya Mini Mutfak ile Konaklama – Seyahat ederken sağlıklı beslenme sağlamak için en iyi yollarından biri mutfak bazı tür erişim olmasıdır. Extended stay oteller, tatil kiralama ve Air B & B bulunduğunuz yere uygun seve harika seçeneklerdir. Mutfak yoksa, otel odanızda bazı sağlıklı seçenekler için buzdolabı olması harika bir alternatiftir. Nokta ya bir mutfak ya da buzdolabı varsa, iyi aperatifler ve kolay yemekler ile stok yeteneği var. Taze meyve ve sebze, şişe lenmiş su, süzme peynir, yunan yoğurt, fındık, doğal fıstık ezmesi, rotisserie tavuk ve konserve balık gibi şeyler saklamak kolay ve hızlı bir yemek veya aperatif oluşturmak için hazırlık çalışmaları çok gerekmez fantastik seçeneklerdir.

3. Gemi Öğeleri Önce – Başka bir strateji önce konumunuza favori kuru mal gemi olacaktır. Protein tozu, fasulye, fındık, konserve ton balığı, ekmek ve hızlı pişirme yulaf size bekleyen bazı sağlıklı seçenekler var, böylece gelmeden önce göndermiş olabilir tüm öğeleri vardır.

4. Bir Soğutucu Taşıyın – Sizinle etrafında sağlık gıda tote. Stok en sevdiğiniz sağlıklı aperatifler, sandviç, şişe su ve gün için ihtiyacınız olan her şey dolu bir soğutucu. Bulunduğunuz yere gidip soğutucunuzu da yanında getirebiliyorsanız, bu seçenekler işe yarar. Eğer uçuyorsanız, bavulunuza sığdırmak için katlanabilir bir soğutucuya ihtiyacınız olacak.

5. Araştırma Restoranlar Alanında – Gitmeden önce araştırma yapın. Bir mutfak veya buzdolabı erişimi olsa bile, hala isteyebilirsiniz veya birkaç yemek için yemek gerekir. Bölgedeki restoranların neler olduğunu ve hangi menülerin ilginizi çeken sağlıklı seçenekler sunduğunu öğrenin. Bu restoranlardan birine yapacağınız her türlü geziyi planlayabilir ve kapıdan girdiğinizde ne yiyeceğinizi bilirsiniz.

6. Protein Tozu – Protein genellikle gelmek için en zor şeydir. Eğer sizinle bazı protein tozu getirebilir eğer yolda Sağlıklı beslenme çok daha kolay hale getirilir. Hatta bir yedekleme, eğer uygun bir seçenek bulamazsanız gitmek için iyi bir protein kaynağı olduğunu biliyorum. Bazen sağlıklı beslenme stratejisi seçenekleri bir arada kullanarak gerektirebilir. Örneğin, bazı meyve ve sebze bulmak kolay olabilir ama bir protein kaynağı kapma oldukça pahalı olabilir. Bazı durumlarda, protein tozu boşlukları doldurabilir.

7. Supergreen Supplement – Seyahat ederken sebze doğru miktarda almak için genellikle çok zor. Bu Amazing Grass, Yeşil Savunma veya Yeşiller + gibi büyük bir ek dahil etmek için mükemmel bir zaman. Bir ek sadece – diyet tamamlamak için bir yoldur. Bu sebze almak için dayanak noktası olmamalıdır, her zaman mikro besin alımını kadar ve diyet içine bazı yeşillik almak için bir yol olarak kullanılabilir.

8. Ev Yapımı Atıştırmalıklar Getirin – Ev yapımı bozulamayan atıştırmalıkları da yanınıza getirin. Ev yapımı granola veya protein barlar, protein kekler, lahana cipsve ev yapımı granola veya iz karışımı tüm harika seçenekler sizinle birlikte almak için vardır. Eğer sizinle sağlıklı gıda varsa, şansı yerine junky şeyler arayan bu sağlıklı gıda yiyeceğiz vardır.

Fark ederseniz (ya da belki zaten var), burada ortak tema hazırlıklı olmak gerektiğidir. Eğer kilo kaybı, bir sağlık hedefi ya da sadece kaliteli yemek yediğinizi sağlamak istiyorsanız, başarı için kendinizi kurmak var kararlı iseniz. Seyahat ederken sağlıklı beslenme tamamen doable ama bu iş yapmak için planlama ve strateji biraz gerektirir.

Loading spinner
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın