Sinema Bira Fabrikasında Görülecek En İyi Film Türleri

 Sinema Bira Fabrikasında Görülecek En İyi Film Türleri

Ne kadar popüler sinema bira son on yıl içinde ya da öylesini kazanılmış göz önüne alındığında, muhtemelen hevesle film izleme deneyimi uğramıştır değişikliklerin farkında oldum. Bu sizin hatırladığın eski tiyatro değil, ve endüstrinin sadece eleştirileri almakla kalmamış, aynı zamanda bunu yeniden canlandırmalarının temeli haline getirmeye karar verdiklerini bilmek güzel. İşte sinema bira ile gerçek mücadele – ne film aslında orada yken izlemek için en iyi türü nedir?

Tabii, yüzeyde, gerçekten hiç önemli değil gibi görünüyor. Seçeneklere bakarsın, ilginç görünen birini seçersin ve yerinizi alırsınız. Yapılır. Aslında bundan biraz daha fazla nüans var. Bir saniye liğine düşünün ki, sizin için yiyecek ve içecek servisi ve diğer insanların bir puan yer alıyor olacak aynı yerde bir film izlerken. Bu film izleme zevkinizi etkileyecek mi? Belki daha da arttırır. Kim bilir. Unutulmaması gereken şey, gişede ödeme teslim etmeden önce göz önünde bulundurulması gereken daha fazla faktör olduğudur.

Eğer bir sinema bira görmek için film belirli türleri almak zorunda olsaydı, muhtemelen böyle bir şey arıza olur:

Komedi – Kim gülmek sevmez ki, değil mi? Komediler, iş yerinde ya da okulda zor bir gün geçirdikde kendimize verdiğimiz küçük hediyelerdir. Sadece serbest bırakılman gerekiyor ama kavga etmekten ya da ağlamaktan kaçınıyorsun. Aptal ev filmlerine dayalı TV programlarının on yıllardır var olmasının bir nedeni var. Gülmek dünyayı biraz daha mantıklı kılıyor.

Eylem – Tabii, mühimmat bir dergi iki saatlik bir film boyunca tükendi asla şaşırtıcı, ama ne yani? Gözleriniz ve kulaklarınız ekranda inen delilerin miktarıyla zar zor başa çıkabiliyor.

Gerilim – İşte burada işler biraz zor olsun. Bu tür genellikle karmaşık bir web birlikte örgü güçlü arsa ayrıntıları üzerine eğilir. Olmasını isteyeceğin son şey tiyatrodaki aktiviteyüzünden dikkatinin dağılması. Paniğe kapılmayın. Personel iyi eğitimli ve işlerin düzgün yürümesi için her şeyi yaparlar, ama bir şeyleri kaçırabilirsiniz.

Drama – Yine, dramatik nüans ne tür çok lanet sulu kılan şeydir! Bu yüzden pembe diziler, su soğutucu gevezelikleri ve lise söylenti değirmenleri bu kadar bağımlılık yapıyor. Bir şeyi kaçırmak istemezsin.

Korku – Belki de sadece film türü büyük bir komedi daha büyük iyi, eski moda scarefest olduğunu! Titremenin omurganızın aşağı yukarı gittiğini hisset, tırnaklarınızı kolçaklara kazıyorsun ve aniden sunucunuz kendi takdirinize bağlı olarak sizinle ilgileniyor ama siz bunu unutmuşsunuz. Yargılamak yok, ama küçük bir kız gibi çığlık atabilirsin.

Tüm kartlar masada olduğunda, bu komedi, aksiyon ve korku büyük kazananlar gibi görünebilir. Bu bir sinema bira fabrikasında istediğini izleyemeyeceğin demek değil. Sadece eğlence için film izlediğinizi unutmayın. Biraz eğlenmek için oradasın, neden yüksek sanatı başka bir zamana saklayıp deneyimde kaybolmak istiyorsun?

Loading spinner
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın