Sizi Şaşırtabilecek Beş Mükemmel Tarih Gece Filmi

 Sizi Şaşırtabilecek Beş Mükemmel Tarih Gece Filmi

Lisedeyken özel biriyle film izlemeye gideceğin için heyecanlandığın zamanı hatırlıyor musun? Bu duyguyu geri alma nın zamanı geldi çünkü hayat seni yense de, randevu gece filmlerinin acelesini rutininize geri getirmek için şimdiden daha iyi bir zaman olamaz.

Randevu gecelerinin bir araya getirilmesi ve bakımının bu kadar zor olmasının nedeni, herkesin programının haftadan haftaya değiştiğidir. Bir zamanlar bazı şeylerin her gün aynı gün kalacağına güvenebilirdin, bu da planlamanın kolay olacağı anlamına geliyordu. Şimdi, son dakika iş gezileri, çocukların ders dışı aktiviteleri ve hatta uzun iş günleri bile normal bir randevu gecesini oldukça imkansız kılıyor.

Yine de pes etme. Orada önemli diğer ile kontrol değer çok iyi filmler vardır. Tuhaf,, heyecan verici ya da sadece histerik bir şey arıyorsanız fark etmez. Tarih gece filmleri kesinlikle hayatınızın bir parçası olmaya başlamalı, ve sadece iyi vakit geçirmeniz için duygusal aşk hikayeleri veya romantik komediler üzerinde fawn zorunda olmadığını bilmek güzel.

Burada biraz sizi şaşırtacak beş büyük tarih gece filmleri şunlardır:

Hazır Oyuncu Bir – Görünüşte çok uzak olmayan bir gelecekte belirlenen toplumu kurtaran bir sanal gerçeklik dünyası bu filmde sizi selamlıyor. Aynı adı taşıyan romanından uyarlanan Ready Player One, tüm dünya için etkileri olan heyecan verici bir hazine avı için kültürel referansları, fandom kültürünü ve bilimkurgu/fanteziyi birleştirmek için elinden geleni yapıyor.

Rampage – Her ikisi de aksiyon fanlar iseniz ve yeterli CGI yoğunluğu alamadım, o zaman bu film tam size göre. Eğer bir adam büyük bir albino gorille arkadaş olursa ne olacağını merak ettiyseniz o zaman gorilin genetik mutasyona kurban düştüğünü ve bu dünya çapında büyük olmayan bir canavara dönüştüğünü fark ettiyseniz, şimdi oldukça muhteşem bir cevabınız var demektir.

Kara Panter – Son yılların en başarılı filmlerinden biri hala rekorlar kırıyor ve tiyatrolarda kalesini koruyor. Sadece büyük bir süper kahraman spin-off gişe de iyi yapmak zorunda değil, ama film kitlesel itiraz vardır. Aynı zamanda kültürel önemi ve Hollywood’un yeniden şekillendirilmesinin bir parçası olan ünlü bir oyuncu kadrosu var. Ama sonuç olarak harika bir film.

Sessiz Bir Yer – Hayatın buna bağlı olduğu için sessiz olduğunuzu hayal edin. Şimdi, karanlık bir sinemada sessiz olmak zorunda iken sessiz olma hakkında bir film izlerken düşünün. Uzun zamandır sinemalarda gösterime soken en zeki ve korkunç filmlerden biri olan ikiniz de daha sonra konuşmaktan çok daha keyif alabilmenizi sağlayacağız.

Cuma – Eski bir film olsa da, hala bu 90s klasik gösteren tiyatrolar bulacaksınız. Film bir komedi olarak düşünülse de, her ne kadar çok büyük bir kalp, aile değerleri ve kültürel bir alaka alanı vardır. Ayrıca izin gününde işinizi kaybedebileceğinizi de hatırlatıyor.

Tarih gece filmleri, zaten tahmin olabilir, gerçekten en çok sevdiğiniz kişi ile vakit geçirmek için bir araç vardır. İster birbirleri ile konuşamayacak kadar utangaç olan sevimli lise çifti olsun, ister bunca yıldan sonra el ele tutuşmayı bırakamayan uzun evli çift olsun, sevgilinizle geçirdiğiniz zamanın tadını çıkarmayacak kadar film de terlemeyin.

Loading spinner
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın