St Johns Hastanesi Diyet

 St Johns Hastanesi Diyet

Ancak inanılmaz bu gelebilir, ben başarıyla St Johns Hastanesi 3 günlük diyet yardımı ile 3 gün içinde 9 kilo vermeyi başardı. Görünümlü ve çok daha iyi ve sağlıklı duygu ben St Johns Hastanesi’nde deneyimli inanılmaz 3 günlük diyet nedeniyle anlık bir sonuç oldu. Eğer bu özel diyet hakkında biraz emin değilseniz,

Çok güvenli ve verimli olduğu için endişelenmemenizi söylemek için buradayım. Şaşırtıcı şeyler böyle bir diyet geçiyor ve size dürüst olmak, çoğu diyetler aksine bile kötü tadı yok yapılabilir.

Çoğu insan hastanede servis edilen tüm gıda her zaman mülayim ve çok az ya da hiç tadı ile sıkıcı olduğunu düşünmek eğilimindedir olarak hastane kendi gıda söz konusu olduğunda hastane kötü bir üne sahip. Ancak, bu geçmişte bir şey haline geliyor. hastane gıdalar daha lezzetli ve lezzetli kendi gıda da sağlıklı beslenme ile birlikte gitmek için hale gelmektedir. Genel olarak, St Johns Hastanesi gibi hastanelerde gıda hazırlama ve tıbbi bakım her geçen gün gelişiyor.

St Johns 3 gün hastane diyet oldukça iyi tatma ve menü normalde alacağını tipik hastane gıda içermesine rağmen, mutlaka kötü tadı gidiyor anlamına gelmez.

Gıda içerdiği kimyasallar St Johns 3 günlük hastane diyet dahil ana faktör dür ve hiçbir gıda ikame bu diyet etkili olması için izin verilir gibi herhangi bir şekilde gıda değiştiremezsiniz ana nedenidir. Farklı gıda bileşenleri birlikte kilo kaybı yardımcı olmak için bir kombinasyon oluşturmak için karıştırın. Bir kez St Johns 3 günlük hastane diyet ile yapılır bu gün 3 sonra diyet devam etmez ve sadece durdurmak tavsiye edilir çünkü tek amacı sizin için bir motivasyon sağlamaktır bu itmek için kilo kaybı programı geliştirmek gerekir. Ancak, Eğer St Johns 3 Gün hastane diyet geri dönmek istiyorsanız o zaman sadece sürekli yapmayın ve 3 günlük diyet yapmak her zaman arasında 4 gün aralığı vermek bir sorun değildir. Her zaman da hastane diyetleri arasında bu 4 aralık mola gün boyunca akılda tutmak yağlı ve sağlıksız gıda yemek değil, sadece makul ve sağlıklı yemek.

Aşağıdaki St Johns 3 günlük hastane diyet tüketmek gerektiğini gıda maddeleri listesi:

1. Gün:

Kahvaltı – Sade sade kahve veya çay bir fincan, bir greyfurt 1/2, üzerinde hiçbir şey ile tost 1 dilim ve fıstık ezmesi bir çorba kaşığı.

Öğle yemeği – Sade siyah kahve veya çay bir fincan, çedar veya üzerinde hiçbir şey ile tost 1 dilim ve ton balığı (düz, suda paketlenmiş) fincan

Akşam yemeği – yağsız et (tavuk), 1 fincan yeşil fasulye, havuç 1 fincan, 1 küçük elma ve – şimdi bu olsun – vanilyalı dondurma 1 fincan (Delicious!)

2. Gün:

Kahvaltı – Sade siyah kahve veya çay, 1 yumurta, üzerinde hiçbir şey ile tost 1 dilim ve 1 / 2 muz bir fincan

Öğle yemeği – Bir fincan sade sade kahve veya çay, 1/2 fincan ton balığı veya 1 fincan az yağlı süzme peynir ve 5 adet normal tuz.

Akşam yemeği – sığır sosisli sandviç (sans çörek), brokoli 1 fincan, havuç veya şalgam yeşillikleri, 1 / 2 muz ve 1 / 2 fincan vanilyalı dondurma fincan

3. Gün:

Kahvaltı – Sade siyah kahve veya çay bir fincan, küçük bir elma, çedar peyniri 1 ons (keskin veya hafif önemli değil) ve 5 düzenli tuzlu kraker onlara hiçbir şey ile

Öğle yemeği – Bir fincan sade sade kahve veya çay, 1 haşlanmış yumurta ve üzerinde hiçbir şey olmayan 1 dilim tost

Akşam yemeği – 1 su bardağı sade ton balığı, 1 su bardağı karnabahar veya 1 su bardağı barbunya fasulyesi, 1 su bardağı havuç veya pancar, 1 su bardağı karpuz veya kavun ve 1/2 su bardağı vanilyalı dondurma.

Temelde herhangi bir hastaneye olmuştur olanlar için gıda menüsü tanıdık görünüyor değil mi? Bu şekilde düşünün, eğer hastane o zaman sizin için iyi olmalı onlar daha da sağlıksız veya hasta yapmak için gıda hizmet vermez ve bu yüzden St Johns 3 günlük hastane diyet hayranıyım ve böyle bir diyet alarak güvende hissediyorum. İnan bana, benim içinden geçtiğim gibi işe yarıyor. Sadece bu 3 gün içinde 9 kilo kaybetme şaşırtıcı hissettim ve şimdi bu bilgi ile umarım çok şaşırtıcı hissedebilirsiniz. Sadece 3 gün sürer! Teşekkürler St Johns hastane diyet!

Loading spinner
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın