Tubal Ters Ve Gebelik Belirtileri

 Tubal Ters Ve Gebelik Belirtileri

Tubal ters cerrahi den sonra vücudunuzun ayarlamak için biraz zaman alacaktır. Orada cerrahi kendisi şifa ve hatırlıyorum, hormonlar kendilerini ayarlama olacak. Bir tubal ligasyon sonra vücudunuzun fallop tüpleri bloke olması için ayarlanmış. Tubal ters cerrahi sonrasında vücudunuzun artık fallop tüpleri yeniden dikilmiş olduğunu anlamaya ihtiyacı var.

Ameliyattan hemen sonra bazı kadınlar adet döngülerinde dalgalanmalar yaşarlar. Bazı kadınlar gecikmiş dönemler yaşayabilirken, bazıları adetlerini erken alabilir. Bu çok normal ve döngüsü birkaç ay içinde kendini düzeltmek gerekir.

Bir kez bir çift zor olabilir gebe etmeye başlar. Vücudumuz aslında erken gebelik belirtileri taklit etmeye başlayacaktır. Bu sorun PMS de sadece erken gebelikte deneyimli olanlar gibi belirtiler olabilir. Bulantı ve şişkinlik en yaygın iki. Sırasında “iki haftalık bekleyin” Bu birçok kadın hamile olup olmadığını merak yapabilirsiniz. Bu ile tek sorun gebelik için test etmek için çok erken olmasıdır. Test edebilmek için bekleyen sinir bozucu olabilir. Günler sürünerek ve dakikalar saatler gibi görünüyor.

Ne zaman nihayet test etmek için geldiğinde gibi sinir bozucu olduğunu. Her ne kadar test etmek istesek de negatif gebelik testi görmek istemiyoruz. Bu olduğunda yürek parçalayıcı olabilir ve sanki başka bir bütün ay kaybolmuş gibi hissediyorum.

Sabırla hamilelik testinin pozitif çıktığı gün gelir. Biz inançsızlık içinde test bakmak ve haber yaymak istiyorum. İnsanlara ne kadar söylemek istesek de hamileliğin uygulanabilir olduğundan emin olmak istiyoruz. Şimdi kan tahlili nin başlaması gerekiyor. OB/GYNs ofisine aramanın zamanı geldi. Tubal ters cerrahi sonrası erken gebeliğin takibi çok önemlidir. Dış gebelik şansı biraz daha yüksektir ve HCG düzeylerinin izlenmesi gerekir.

Erken gebelik heyecanı içinde birçok çift tubal ters mesaj panosunda kendi iyi haber paylaşacak. Bunun yapılmasının nedeni iki yönlüdür. Orada hamilelik heyecanı ve bu insanlar neler yaşadığını biliyorum. Ne kadar heyecan verici olsa da, her zaman hamileliği kaybetme korkusu vardır.

Bir kez gebelik rahim içinde gözlenir ve kalp atışı kaydedilir sonra uygun olarak kabul edilir. Bu çift tubal ters daire veya grup dışında olanlar anlatmaya başlamak için seçebilirsiniz zaman. Eğer onlar değil seçerseniz o zaman bu onlar ulaşmak için bir yolculuk seyahat etmiş hamilelik zevk için onların zamanıdır.

Loading spinner
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın