Tuz ve Candida Diyet

 Tuz ve Candida Diyet

Tuz tüm baharatların annesidir. Hiç kırmızı biber shaker diye bir şey duymadın, değil mi? O kadar iyi bilinir ve yaygın olarak kullanılır ki, kendi sıfatına bile layıktır; Tuzlu. Tuz ılımlılık kullanılırsa gıda lezzetini artırmak mükemmel. Tuz ancak sık sık saldırı altında çünkü aşırı kullanıldığında yüksek kan basıncı için bir katkı faktörü olabilir, hangi sırayla diğer ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir. Ben diyet tuz ılımlı bir miktar zararlı değildir ve tuz kullanarak çok daha keyifli yeme yapar inanıyorum candida diyet olanlar için sorunlu olabilir.

Candida Diyet candidiasis denilen bir durum tedavi etmek için kullanılır. Bu durum bağırsak sisteminde maya (Candida) bir büyüme ile karakterizedir. Candida tipik olarak sağlıklı bir bağırsak sisteminin ayrılmaz bir parçası olan iyi huylu bir mikroorganizmadır ancak dış etkenler bu iyi huylu mikroorganizmayı fırsatçı bir mikroorganizmaya dönüştürmeye yardımcı olur. Candida fırsatçı hale geldiğinde vücutta görünüşte ilgisiz sağlık sorunları geniş bir yelpazede neden olur. Antibiyotiklerin aşırı kullanımı, doğum kontrolü, işlenmiş/şekerli gıdalarda yüksek diyetler ve stres gibi çok sayıda dış etken kandiste katkıda bulunur. Bir dengesizlik aslında genellikle kontrol Candida tutmak bağırsak sisteminde dost bakterileri ortadan kaldırmak bu dış faktörler tarafından oluşturulur. Tesadüfen, dost bakteriler ortadan kaldırılırken, Candida kötü diyet seçenekleri ile beslenen ediliyor ve gelişmeye devam ediyor. Candida Diyet amacı önemli ölçüde Candida gıda arzını azaltarak vücudun hassas bağırsak dengesini geri etmektir. Bu Candida ölmek ve dost bakterilerin probiyotikler yoluyla yeniden tanıtılabilir neden olur. Candida Diyet işlenmiş / şekerli gıdalar ortadan kaldırır, şeker her türlü, glutinous tahıllar ve hatta meyve erken aşamalarında. Tuz genellikle içerdiği katkı maddeleri nedeniyle diyet te sorunlara neden olur.

Tuz derken ortak sofra tuzundan bahsediyorum. Bu bana her zaman çocukken dolapta olan Morton Tuzu konteynerini düşündürür. Bu tuz şeker bir formu olan dekstroz içerdiğinden Candida dieter için sorunlu olabilir. Ayrıca, dekstroz genellikle mısır elde edilir. Mısır diyet ılımlılık izin verilirken birçok kanddidiasis hastaları da gıda alerjileri / hassasiyetleri var ve mısır bunlardan biri ise tuz sürekli kullanımı yararlı değildir. Yani tüm tuz Candida Diyet sınırları kapalı mı? Cevabım hayır. Diyet hiçbir katkı maddesi ile deniz tuzu kullanarak önerir. Birçok çeşidi ortak sofra tuzu bulunan çok aynı yasaklı maddeler içerdiğinden etiket okuma deniz tuzu seçerken bir zorunluluktur. Sadece madde deniz tuzu bir marka arıyoruz. Ben deniz tuzu mutlaka ortak sofra tuzu daha sizin için daha iyi olduğuna inanmıyorum ama katkı maddeleri içermemesi candida Diyet için daha iyi bir seçim yapar aslında. Hatta deniz tuzu ılımlılık kullanılmalıdır, bu yüzden sadece çünkü ortak sofra tuzu için candida Diyet dostu bir alternatif olduğunu unutmayın aşırı kullanılması gerektiği anlamına gelmez.

Hakkında daha fazla bilgi için Candida Diyet maya ücretsiz yaşam ziyaret edin.

Loading spinner
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın