Vegan Diyeti Ne Kadar İyi?

 Vegan Diyeti Ne Kadar İyi?

Ben et ve sebze geleneksel diyet yapışmasını yerine tüm dışarı vejetaryen gidiyor faydalarını keşfetmek gibi benimle gel. Son zamanlarda endişeleri kız kardeşim pankreas kanserinden birkaç yıl önce öldü ve kistler bir küme pankreas üzerinde bulundu sonra ortaya çıkmıştır. Bazı açıklanamayan ağrıları ve benim artan yaş benim normal alışkanlıkları yapışmasını karşı beni uyardı, özellikle gıda ile ilgili.

Birkaç yıl önce benim sebze ve meyve doğru daha fazla eğilerek bana çok sayıda meyve ağaçları ve onları yetiştirmek için yamalar karşılamak için bahçeplanı yaptı. Bu şeyleri korumak için görevleri yerine getirme egzersizi rejimime bir yenisini ekledi.

Son zamanlarda, ancak, ben çok fazla zaman oturma ve yazma harcamak, özellikle şimdi Güney Yarımküre’de kış. Bu vücudumda onun bedeli aldı ve egzersiz eksikliği kanser ve diğer sağlık sorunları için bir reçete olduğunu farkında olmak zihnimi yapılır.

Kanser gibi istenmeyen hastalıkları defetmek için ne yapabilirim? Sadece kolorektal kanser üzerine bir makale yazdı ktan sonra ortaya çıkan ilk şeylerden biri vücut üzerinde kırmızı et etkisidir. Bu son birkaç ay içinde benim diyet geri süzüldü ve şimdi zehir gibi hissediyor bir şeydir. Belki de bir vegan diyet cevaptır. İşte şimdiye kadar keşfedilen ler.

Bazı araştırmacılara göre bitki bazlı diyetler tavsiye edilir çünkü biz tahıl bazlı ürünler, meyve ve sebze bizim kalori çekmek. Tüm kanserlerin üçte biri de dahil olmak üzere tüm hastalıkların %70’inin diyetle ilgili olduğunu öne sürüyorlar. Onlar da bir vejetaryen diyet obezite riskini azalttığını iddia, koroner arter hastalığı, yüksek tansiyon, ve bazı kanserler.

Önlenebilir kanser listesi kolon oluşur, meme, prostat, mide, akciğer, ve özofagus. Düşük yağlı nitelikleri de koşulları tersine çevirebilir, bu kalp ile ilgili gibi. Benim diyet şimdiye kadar bazı gıdalar da dışında hiçbir şeker veya tuz alımı yoktur.

Daha az hayvansal yağ ve kolesterol ile daha fazla lif ve antioksidan açısından zengin üretmek ve benim için daha iyi bağışıklık sistemi tüm yuvarlak anlamına gelir. Sonuç olarak neden bugün vegan diyetine başlanmıyor? Sonraki şey yolumda bana yardımcı olmak için bazı iyi yemek tarifleri avlamak tır.

Obez olan veya bu makalede belirtilen koşullardan herhangi biri muzdarip herkes en iyi hayvandan bitki bazlı yemeklere geçiş denemek için tavsiye edilir. Bu şekilde nasıl bir etki elde ettiklerini kendileri görebilirler. Kaybedecek bir şey yok ve benim için en azından kazanılacak her şey olabilir.

Loading spinner
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın